Texas Hold’em

Texas Hold’em
Podstawowe cechy slotu
  • Bębny : -
  • Linie wygrywające : -
  • Gra bonusowa : -
  • Liczba żetonów na spin: : -
  • RTP : -
  • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Jeśli jesteś fanem online pokera na pieniadze, to z pewnością masz swoje ulubione tytuły tych gier. Ale zapewne marzysz także o tym, by móc w ten sposób zagrać w najpopularniejszą na świecie odmianę pokera, czyli Texas Hold’em. Niestety, ta konkretna odmiana słabo nadaje się do wykorzystywania jako baza dla pokera wideo z racji specyficznych zasad towarzyszących rozgrywce. Na szczęście firma BGaming postanowiła się zabrać za tę właśnie odmianę i dzięki jej pracy od 2018 roku możemy grać w Texas Hold’em Online – czyli w pokera wideo pozwalającego nam zagrać w Texas Hold’em!

W tej konkretnej wersji nie rywalizujemy oczywiście z innymi graczami, ale gramy tylko z wirtualnym krupierem. Niemniej jednak wszystkie pozostałe zasady zostały zachowane. Ponadto produkt firmy BGaming doskonale sprawdza się jako przyjemna rozrywka na telefonach komórkowych, jako że gra ta jest w pełni kompatybilna z różnymi urządzeniami dzięki wykorzystaniu technologii HTML5 i JavaScript.

Zresztą nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się o tym samemu grając w Texas Hold’em Online w naszym serwisie internetowym. Znajdziesz tutaj tę grę w wersji demo, czyli takiej, w której wszystkie rozliczenia oparte są o wirtualne żetony. Niczego w ten sposób nie wygrasz, ale także nie musisz płacić za grę. Za to gra Texas Hold’em Online pod wszystkimi pozostałymi względami jest identyczna ze swoim odpowiednikiem gry na prawdziwe pieniądze spotykanym powszechnie w kasynach online.

A Ty możesz u nas w nią zagrać bez żadnych warunków i wymogów. Nic nie musisz robić i niczego od Ciebie nie oczekujemy. Zero rejestracji, logowania się, klikania w reklamy, wpłacania pieniędzy, zapisywania się do biuletynu… nic z tych rzeczy. U nas możesz po prostu grać kiedy chcesz i ile chcesz bawiąc się przy tym znakomicie!

Specyfikacje techniczne Texas Hold’em Online

Jak wspomnieliśmy we wstępie, producentem Texas Hold’em Online jest firma BGaming, a gra pojawiła się na rynku 20 maja 2018 roku. Wykonana została w technologii HTML5, jest więc w pełni kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, które dysponują przeglądarką internetową z obsługą tego standardu, czyli praktycznie rzecz biorąc każdą w miarę współczesną.

Współczynnik zwrotu dla gracza, czyli Return to Player, wynosi tutaj bardzo przyzwoite 98,75%. Najniższa stawka do postawienia na jedno rozdanie wynosi 3 żetony o nominale 1, a najwyższa to także 3 żetony o nominale 100. Zwróć w tym momencie jednak uwagę, że rozpoczynając grę możesz postawić tylko 1 żeton o wartości 1. Dlaczego więc minimalny zakład to 3 żetony? Ano chodzi o to, że w kolejnym kroku do kontynuowania rozgrywki musisz dołożyć jeszcze co najmniej dwa identyczne żetony. Opiszemy to bliżej w kolejnym kroku.

Ponadto gra Texas Hold’em Online nie oferuje żadnych funkcji dodatkowych, jako że to prosty poker wideo i po prostu nie ma jak rozbudować jego funkcjonalności! Możesz tylko skorzystać z opcji powtórzenia poprzedniego zakładu i to wszystko. Zobaczmy teraz, co można wygrać grając w Texas Hold’em Online.

Układ kart Wygrana zakładu Ante Wygrana zakładu Raise, Turn, River
Wysoka karta Zwrot 1:1
Para Zwrot 1:1
Dwie pary Zwrot 1:1
Trójka Zwrot 1:1
Strit 1:1 1:1
Kolor 1:1 1:1
Full 1:1 1:1
Kareta 1:1 1:1
Poker 1:1 1:1
Poker królewski 1:1 1:1

Jak to rozumieć? Za zakład podstawowy otrzymujesz wygraną tylko za układy kart mocniejsze od trójki, za pozostałe zakłady za wszystkie możliwe opcje. Zaraz się dowiesz, o co dokładnie tutaj chodzi.

Jak zagrać w Texas Hold’em Online?

Zanim zaczniesz grać w Texas Hold’em Online, wybierz nominał żetonu, jaki będziesz chciał postawić na jedno rozdanie. Przyjmijmy na potrzeby niniejszego opisu, że grasz na konkretne sumy i wybierasz szary żeton o nominale 100. Kliknij go, a następnie kliknij w małe pole podpisane ATE na zielonej części stołu do gry. Teraz po prawej stronie ujrzysz opcję DEAL, kliknij ją, by rozpocząć grę. Otrzymasz dwie karty, które zostaną odsłonięte. Krupier także dostanie dwie karty, ale nie będziesz mógł podejrzeć na razie ich wartości.

Jeśli zdecydujesz się poddać partię, to kliknij opcję FOLD po prawej stronie. Karty znikną ze stołu, Twój żeton także. Ale jeśli chcesz kontynuować partię, kliknij opcję RAISE. W tym momencie kolejne dwa żetony o nominale 100 wylądują na polu RAISE na stole, a tuż nad nimi rozdane zostaną trzy karty wspólne (zgodnie z regułami Texas Hold’em określane jako community cards lub po prostu flop). Czyli na stole leżą obecnie trzy Twoje żetony. Stąd właśnie bierze się minimalny zakład wynoszący 3 żetony, a nie jeden. Oczywiście możesz położyć jeden żeton, ale wtedy możesz tylko poddać partię, czyli go przegrać. Do normalnej gry potrzebujesz 3 żetony. Teraz pora na rozdanie kolejnych kart.

  • Jeśli uważasz, że masz słabe rozdanie, użyj opcji CHECK – wtedy nie dołożysz kolejnych żetonów, a na stole pojawi się kolejna karta. Następnie proces możesz powtórzyć, aż ujrzysz łącznie 5 kart wspólnych.
  • Jeśli uważasz, że masz szansę na wygraną, to użyć opcji BET. Wtedy na polu TURN pojawi się Twój czwarty żeton. Następnie znów masz do wyboru CHECK i BET. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to w polu RIVER położysz ostatni, piąty żeton. Pojawi się także piąta, ostatnia karta na stole.

Teraz odsłonięte zostaną karty krupiera, a gra oceni automatycznie, który układ dowolnie wybranych maksymalnie 5 kart z dostępnych 7 jest najmocniejszy. Jeśli będzie to układ gracza, uzyska on wygraną zgodnie z tabelą. Gdy mocniejszą kartę będzie mieć krupier, gracz przegra wszystkie żetony. Warto tutaj zaznaczyć, że tabela wygranych dotyczy każdego zakładu z osobna. Zakład pierwotny, czyli ANTE ma nieco inne zasady rozliczania.

  • Układy takie jak wysoka karta, para, dwie pary i trójka zawsze traktowane są jako remis, nawet gdy gracz wygra rundę. W takim wypadku dostaniesz po prostu swój żeton z powrotem. Dopiero w przypadku wyższych układów otrzymasz 2 żetony, czyli wygrasz jeden.
  • W przypadku zakładów RAISE, TURN i RIVER przy każdej wygranej gracz dostanie dwukrotność liczby żetonów, czyli wygrywa po jednym (dwa dla RAISE).

Łącznie możesz więc w trakcie jednego rozdania wygrać do 5 żetonów. Oczywiście jak to z wideo pokerami bywa, nie da się tu zastosować żadnej strategii z tradycyjnej gry w Texas Hold’em. Czyli odpada blefowanie, czytanie mowy ciała innych graczy itp.

Texas Hold’em Online – graj bez logowania

Bez wątpienia ta gra wyprodukowana przez BGaming jest najlepszym chyba dostępnym obecnie na rynku pokerem wideo pozwalającym grać w odmianę Texas Hold’em. Jest dobrze wykonana, wygląda estetycznie, a sama rozgrywka bardzo wciąga. No i znakomicie się gra w nią na telefonach komórkowych!

Inne gry kasynowe
arrow-up