Tetri Mania

Tetri Mania
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Wazdan
 • Bębny : 4
 • Linie wygrywające : 9
 • Gra bonusowa : Nie
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 96.43%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Tetri Mania – automat online

Tetri Mania automat do gry to kolorowy, przyciągający uwagę slot. Został stworzony przez producenta oprogramowania kasynowego Wazdan. Słynie on z dopracowanych i lubianych przez graczy slotów. Tetri Mania jest slotem dość prostym, jednak z rzadko spotykanym układem 4 bębnów. Ułożyć na nich możemy do 9 linii wygrywających.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy gra ci się spodoba, możesz zagrać w Tetri Mania online za darmo. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i uruchomisz Tetri Mania demo. To testowa wersja gry, w której stawiasz fikcyjne zakłady. Dzięki temu nie musisz zakładać konta i możesz sprawdzić slot bez żadnego ryzyka.

Tetri Mania – Reguły Gry

Grafika gry jest prosta, a równocześnie bardzo kolorowa. Czarne tło sprawia, że barwne symbole wybijają się na pierwszy plan i slot wręcz tętni od kolorów.

Tetri Mania automat polega na postawieniu stawki i zakręceniu bębnami. Jednak w przeciwieństwie do innych slotów, mamy tutaj dodatkową możliwość wygranej przy każdym zakładzie. Jak to możliwe? Gdy trafimy linię wygrywającą, wygrane symbole znikają, a na ich miejsce kaskadowo spadają kolejne, wypełniając puste luki. Daje nam to możliwość na trafienie dwóch wygranych na jednym zakładzie. Jest to rzadka kombinacja, jednak warta wypatrywania. Nawigacja gry na pieniądze prezentuje się prosto.

Dwie zawracające strzałki Przycisk uruchamiający grę na wybranej stawce.
Play Przycisk autoplay. Ma możliwość ustawienia zasad, kiedy gra ma się sama zatrzymać.
+ / – Na środku nawigacji, znajduje się pole ze stawkami, jakie możemy postawić. Przyciski -; + pozwalają nam na przejrzenie wszystkich stawek i wybranie odpowiedniej.
Podwojenie pieniędzy / Wzięcie pieniędzy Po wylosowaniu linii wygrywającej pojawiają się przyciski do gry ryzyko. Pierwszy z nich przenosi nas do gry, drugi pozwala zachować wygraną stawkę.
Żółw / Zając / Gepard To przycisk ustawiający prędkość gry, do wyboru mamy trzy tempa.
Hamburger (trzy poziome kreski) Przycisk przenoszący nas do menu gry. Znajdziemy tam ustawienia ekranu, czy animacji gry, a także przycisk oszczędzania energii.
Głośnik Przycisk odpowiadający za głośność muzyki i dźwięków gry.
? Przycisk, pod którym znajdziemy dokładne zasady gry, od opisów symboli, przez opis nawigacji, prezentację linii wygrywających, RTP gry itd.
i Tutaj znajdziemy rozpiskę symboli oraz ich wartości.

Jak można wygrać w Tetri Mania online? Jak w każdej maszynie hazardowej, wyniki w Tetri Manii są losowe, nie da się ich przewidzieć i stawiać wysokich zakładów w odpowiednim momencie. Jednak można grać rozsądnie:

 • Zmieniaj wysokości zakładów – zróżnicowane stawki pozwalają na różne wysokości wygranych i przegranych.
 • Nie graj w grę Ryzyko po wysokiej wygranej. Wybierają ją tylko przy wygranych, których nie żal, jest stracić, a warto spróbować podwoić.
 • Nie graj tylko na najwyższych stawkach. Szybko pozbędziesz się wpłaconego depozytu. Zdecydowanie bezpieczniej jest grać za małe kwoty.
 • Nie poddawaj się emocjom, nie powiększaj depozytu podczas gry.

Tetri Mania gra ma wysoki RTP, wynosi od aż 96,43%. Taki zwrot dla gracza jest bardzo korzystny, ale warto pamiętać, że odnosi się od do długotrwałych gier i obliczany jest na podstawie wszystkich przegranych i wygranych zakładów. Nie znaczy to więc, że podczas każdej gry odzyskamy ponad 96% postawionych środków.

Co musisz wiedzieć o grze Tetri Mania

Video slot Tetri Mania posiada dodatkowe symbole jak Wild i Scatter, które odpowiadają za darmowe spiny i pomagają ułożyć linie wygrywające. Oprócz nich znajdziemy tu jeszcze jeden symbol specjalny: Mystery, podnoszący mnożnik wygranych. Znajdziemy tutaj także dodatkową grę Ryzyko, która polega na wyborze kolory losowanej karty. Każde odgadnięcie podwaja ostatnią wygraną, a przegrana ją likwiduje.

Maksymalny zakład, jaki możemy w grze postawić to 100.00, natomiast minimalny wynosi 0.10. Mamy więc dość szeroki wachlarz wysokości zakładów. Każdy z nich zawsze stawiany jest na 9 linii. Gra funkcjonuje na wszystkich typach oprogramowania (Windows, iOS, Android) oraz na urządzeniach mobilnych.

Wygrane w Tetri Mania

Wygrana z symboli Tetri Mania przedstawia się następująco (przy zakładzie 1 kredyt na spin).

Symbol Kombinacja x3 Kombinacja x4
Joker (Symbol Wild) 50 500
$ (Symbol Scatter) 15 darmowych spinów 30 darmowych obrotów
? (Mystery symbol) 10 – 50 50 – 200
A 10 40
K 4 20
Q, J 3 6
10, 9 2 4

Podsumowanie gry Tetri Mania

Tetri Mania to gra barwna, pomimo ciemnego, czarnego tła. Posiada standardowe symbole dodatkowe (Wild i Scatter) oraz jednej wyjątkowy, Mystery. Ma także nietypowy układ: 4 bębny i 9 linii wygrywających. To, co przyciąga to także podwójna możliwość wygranej na jednym zakładzie, dzięki kaskadowym opadzie symboli. Grę Tetri Mania za darmo znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie możesz ją przetestować bez rejestracji i bez ryzyka prawdziwych przegranych.

Inne automaty do gry
arrow-up