Starburst

Starburst
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : NetEnt
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 10
  • Gra bonusowa : Tak
  • Liczba żetonów na spin: : Tak
  • RTP : 96.1%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Starburst – automat online

Starburst automat do gry do gry to produkt znanej, szwedzkiej firmy NetEnt, który istnieje na rynku już od ośmiu lat. I w zasadzie już w momencie pojawienia się w kasynach online od razu zyskał sobie niezwykłe uznanie wśród graczy, a dziś w zasadzie można śmiało stwierdzić, że Starburst to prawdziwa legenda w świecie maszyn slotowych online.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tym produktem, to zapewne zastanawiasz się teraz, czy to czasem nie przesada? Czy Starburst gra jest naprawdę aż tak dobra? O tym możesz przekonać się dosłownie za moment, jako że możemy Ci zaoferować dostęp do wyjątkowej wersji tej gry – korzysta ona z wirtualnej waluty, zatem nie płacisz za grę ani grosza. A poza tym możesz grać do woli! Znajdziesz tę grę w naszym serwisie internetowym. Takiej okazji naprawdę nie można przegapić.

A jeśli Starburst za darmo Ci się spodoba, to korzystając z zyskanego w ten sposób doświadczenia, będziesz mógł przejść wtedy do swojego ulubionego kasyna online i zagrać w pełną wersję na prawdziwe pieniądze!

Starburst – informacje podstawowe

Gdy tylko uruchomisz tę grę, to z pewnością nie uwierzysz w to, że jest ona obecna na rynku od 2012 roku – wygląda po prostu znakomicie, na tyle, że równie dobrze mogłaby zostać wypuszczona w tym roku i dalej plasowałaby się w czołówce pod względem oprawy graficznej.

A poza tym jest to typowa maszyna slotowa typu Hot Spot. Mamy tutaj pięć bębnów i piętnaście symboli w oknie gry. Do tego dochodzi 10 aktywnych linii wygranych, które „działają” w obie strony, co oznacza, że wygrywające kombinacje uwzględniane są tradycyjnie, od lewej do prawej oraz nietypowo, bo od prawej do lewej oraz wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP) wynoszący 96,01% – co stanowi wartość plasującą się w okolicach średniej dla tego typu gier. A to wszystko oznacza, że mamy do czynienia z grą, która pozornie przypomina mnóstwo innych. Skąd więc taka gigantyczna popularność?

Wszystko rozbija się bowiem o grywalność. Pod tym względem Starburst online jest absolutnym fenomenem. Rozgrywka wciąga jak magnes, już po pierwszym zakręceniu bębnami chcesz to robić dalej i dalej czekając ze zniecierpliwieniem na kolejne wygrane i obserwując błyskawicznie zmieniające się wydarzenia na bębnach.

Całość uzupełnia bardzo przejrzysty i estetyczny panel sterowania grą. Warto zwrócić uwagę na dużą zieloną ikonę z symbolem „i”, kliknięcie której otwiera okno z poradnikiem dotyczącym wszystkich niuansów i zasad samej gry. Warto się z nim zapoznać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do znaczenia jakiejś funkcji, czy wysokości wygranej za daną kombinację, albo w wypadku jakichkolwiek innych niejasności jakie możesz mieć podczas grania w tę maszynę slotową.

Najważniejsze funkcje gry Starburst

Zanim zaczniesz grać w Starburst demo, powinieneś dobrze poznać ogólne zasady rządzące tą grą. Zacznijmy od wysokości zakładów:

  • Minimalny zakład na jeden spin to 0,10 EUR.
  • Natomiast maksymalna stawka do postawienia na grę wynosi aż 100 EUR.

Co ciekawe, Starburst automat nie dysponuje zbyt rozbudowaną liczbą funkcji dodatkowych. W zasadzie znajdziemy tutaj tylko wildy, który to symbol kryje się za efektowną, wielokolorową gwiazdą. Zastępuje on każdy inny symbol na tej aktywnej linii wygranych, na które znajduje się wild. Oczywiście wpływa to korzystnie na szansę utworzenia wygrywającej kombinacji.

W tej grze nie znajdziemy jednak darmowych spinów, scatterów, gier bonusowych, mnożników wygranych i tego typu atrakcji specjalnych. Nie ma także progresywnej puli nagród. Ale mamy tutaj nieźle rozwiązaną opcję gry automatycznej określanej tutaj jako Autoplay.

Wygrane w Starburst

Jeśli już nagrałeś się wystarczająco w Starburst online za darmo i chciałbyś spróbować swoich sił grając na prawdziwe pieniądze, to zapewne zainteresują Cię dostępne w tej grze wygrane. Poniżej przedstawiamy tabelę wygranych – wszystkie występujące w niej wartości podane są w EUR i dotyczą przypadku grania na maksymalną możliwą stawkę, czyli 100 EUR.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
BAR 500 2 000 2 500
Czerwona siódemka 250 600 1 200
Złoty klejnot 100 250 600
Zielony klejnot 80 200 500
Czerwony klejnot 70 150 400
Niebieski klejnot 50 100 250
Fioletowy klejnot 50 100 250

Podsumowanie

Z pewnością dla niedoświadczonych graczy popularność Starbursta może wydawać się nieco zagadkowa. Przecież ta gra ma tylko wildy i w zasadzie nic więcej, same wygrane także nie rzucają na kolana. Ale jej sekret kryje się w czymś innym.

Po pierwsze, gra cechuje się naprawdę niezwykłą grywalnością. Gdy już zaczniesz grać, to naprawdę trudno się od niej oderwać. Po drugie, ma ona bardzo proste i przejrzyste zasady, co oznacza, że nie musisz tracić czasu na poznawanie reguł, znaczenia symboli specjalnych i tak dalej. Ta prostota przyciąga wszystkich graczy, zarówno doświadczonych, jak i zupełnych świeżaków. Po trzecie wygrane w Starburst padają dosłownie co chwilę, a już po kilkunastu spinach szybko okazuje się, że niezbyt imponujące kwoty z tabeli wygranych wpadają do kieszeni gracza po prostu nieustannie.

Tak, Starburst bez wątpienia zasługuje na swój legendarny status. Zagraj w wersję demo, jaką Ci udostępniamy, a sam się o tym przekonasz!

Inne automaty do gry
arrow-up