Sizzling Hot

Sizzling Hot
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Novomatic
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 5
  • Gra bonusowa : Nie
  • Liczba żetonów na spin: : Nie
  • RTP : 95.66%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Sizzling Hot – automat za darmo

Mamy coś dla graczy, którzy szukają typowej klasyki, a jest to slot Sizzling Hot online. Wielu graczy słyszało o Sizzling Hot Deluxe, które jest jego młodszą i trochę ulepszoną wersją, mniejsza część osób przechodzi do gry w oryginał, mimo że są to gry do siebie bardzo podobne. Polubisz się z nią, jeśli szukasz czegoś naprawdę prostego, lecz zadowalającego. Jest to idealna opcja dla wszystkich początkujących osób, które mogą jeszcze nie rozróżniać poszczególnych przycisków i zasad.

Novomatic, który stworzył tę grę we współpracy z Green Tubę, bardzo postarał się o to, aby ten automat był wykonany w jak najlepszej jakości. Dlatego od wielu lat cieszy graczy, a także daje im dość często wygrać. Możesz nie znać tej gry, dlatego też chcielibyśmy Cię po niej poprowadzić. Przeczytaj naszą szczegółową recenzję na temat Sizzling Hot, a także skorzystaj z niej w wersji demo. Specjalnie dla Ciebie umieszczamy na naszej stronie Sizzling Hot online za darmo, abyś poznał ją bez wydawania pieniędzy.

Sizzling Hot – Grafika i nawigacja

Widząc ekrany niektórych automatów online początkujący gracze mogą się przerazić, ponieważ mogą one wydawać się na dość skomplikowane. Na szczęście takiego problemu nie ma w przypadku Sizzling Hot automat. Jest to gra, która powstała już kilka lat temu, jej menu jest wykonane w prosty sposób, aby każdy mógł się w niej odnaleźć.

  1. Po prawej stronie znajduje się przycisk z napisem start, to właśnie z jego pomocą rozpoczynasz całą rozgrywkę.
  2. W łatwy sposób możesz również wybrać odpowiedni zakład, ten, który Ci najbardziej odpowiada. Wiadomo, że w Sizzling Hot demo nie musisz przejmować się zakładem, ponieważ zupełnie nic nie płacisz, ale warto zmieniać tę wartość, aby zobaczyć, jak reaguje dany slot i dzięki temu się czegoś nauczyć.
  3. Obserwuj jak rozwija się akcja i koniecznie przejdź do przycisku, w którym wszystkie aspekty gry są odpowiednio wytłumaczone. Wiedza ta z pewnością Ci się przyda, kiedy będziesz już korzystał z wersji na prawdziwe pieniądze.

Jeśli chodzi o kwestię szaty graficznej, trzeba mieć na uwadze to, że slot został powołany do życia już kilka lat temu. Grafika może więc nie należeć do najnowszych i najlepszych, ale za to jest czytelna i można dobrze rozpoznać poszczególne przyciski i symbole. Muzyka nie wybija się na pierwszy plan, chociaż również dodaje temu slotowi swoistego klimatu.

RTP, czyli stopa zwrotu automatu wynosi 95,66%, co nie jest najwyższym wynikiem, ale wciąż mieści się w ramach dobrego. Jeśli chcesz wygrać, to musisz uzbroić się w cierpliwość oraz być przygotowanym na stałe zmniejszanie oraz zwiększanie stawki zgodnie z tym, co dzieje się na ekranie.

Podstawowe specyfikacje Sizzling Hot

Wspominaliśmy już, że Sizzling Hot gra jest dość standardowym slotem. Ma on zwykłe opcje, czyli po prostu kręcenie się bębnów. Jest ich 5, a z kolei rzędów do gry jest 3. Z kolei linii wygrywających jest 9 i są one specjalnie zaznaczone na ekranie, aby każdy z graczy mógł je od razu rozpoznać. Jeśli chcesz zagrać na pieniądze, to na początku będziesz musiał wpłacić co najmniej 0,5 danej waluty. Maksymalnie może to być 2 danej waluty.

Nie znajdziesz rund bonusowych w Sizzling Hot, ponieważ nigdy nie było ich w planie. Za to możesz jednak powiększyć swoją wygraną, kiedy ją wylosujesz. Jest ona poprowadzona w dość standardowy sposób, to znaczy wybiera się kolor kart, czerwony lub czarny. Następnie komputer losuje odpowiedź. Jeśli jest ona zgodna z tym, co wybrał gracz, wypłata zostaje automatycznie podwojona. Jeśli nie, cała wygrana zostaje anulowana. To od gracza zależy, czy chce wziąć udział w tej grze, może również po prostu przejść do dalszej gry.

Tabela wypłat Sizzling Hot

Sizzling Hot automat do gry jest owocówką, dlatego możesz się spodziewać, że większość symboli w tym slocie będzie owocami. Jeśli tak pomyślałeś, to się nie pomylisz, ponieważ rzeczywiście zdecydowana większość symboli to owoce. Poniżej dowiesz się dokładnie jakie to symbole i jakie są ich wartości.

Śliwka, cytryna, pomarańcza, wiśnie Wypłacają dokładnie takie same kwoty. Maksymalnie możesz od nich dostać 20 000 monet, a minimalnie 2 000 monet. Wyjątkiem jest wiśnia, która nagradza już za 2 symbole, a jest to 500 monet.
Gwiazda Daje maksymalnie 25 000 monet oraz minimalnie 1 000.
Arbuz i winogrono Oferują aż 50 000 monet za klaster z pięcioma symbolami, a za ten z trzema nagroda wynosi 5 000 monet.
7 Jest największym symbolem spośród nich wszystkich i oferuje aż 500 000 monet, a najmniej 10 000 monet.

Podsumowanie

Z naszej recenzji Sizzling Hot jasno wynika, że jest to gra, którą koniecznie warto sprawdzić. Jest to prosty slot, który nie wymaga od gracza żadnych umiejętności, wystarczy tylko trochę szczęścia. Zasiądź wygodnie w fotelu i zobacz, co ta gra ma do zaoferowania, a ma całkiem sporo.

Jeśli wylosujesz jeden z mocniejszych klasterów, możesz wygrać naprawdę sporą gotówkę. Zanim jednak zagrać w gry na prawdziwe pieniądze, należy się porządnie przygotować do takiej rozgrywki. Najlepiej jest spróbować gry demo. Na naszej stronie mamy Sizzling Hot za darmo, czyli właśnie w wersji demo. Spróbuj jej, nic nie stracisz, a możesz jedynie zyskać. Gdy już zapoznałeś się z rozgrywką, możesz wypróbować los w online kasynach, oferowanych na naszej stronie. A jeśli nie dziwią Cię już klasyczne sloty, znajdziesz u nas także ruletkę na pieniądze.

Inne automaty do gry
arrow-up