Sevens High 

Sevens High 
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Quickspin
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 25
 • Gra bonusowa : 0.25 - 100
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 96.53
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Sevens High – automat za darmo

Sevens High to kolejny automat klasyczny stworzony przez dewelopera Quickspin. Gra pojawiła się na rynku w 2015 roku i łączy w sobie tradycyjne symbole owocowe z nowoczesnymi takimi jak gwiazdki i dzwonki. Klasyka jest w tej produkcji połączona z nowoczesną muzyką klubową, co stanowi naprawdę intrygującą mieszankę. Istnieją tutaj również elementy specjalne takie jak symbole Wild, a także darmowe spiny, dzięki którym nagrody mogą być naprawdę duże. Ponadto gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możliwa jest gra w dowolnym miejscu, w którym mamy dostęp do internetu.

Skorzystaj z darmowej wersji Sevens High demo, którą udostępniamy na naszej stronie internetowej. Dostępna jest ona całkowicie za darmo i bez rejestracji. Każdy może przetestować wszystkie dostępne funkcje i przygotować się do późniejszej gry na prawdziwe pieniądze. Kontynuuj nasz przegląd i poznaj więcej szczegółów dotyczących automatu stworzonego przez dewelopera Quickspin.

Sevens High – Zasady Gry

Rozgrywka na automacie Sevens High za darmo toczy się w klimacie luksusowym. Tablica jest bardzo elegancka, a symbole błyszczą i są bardzo dopracowane. Otrzymujemy tutaj 25 stałych linii wypłat, a na rozpoczęciu gry gracz zobowiązany jest do dobrania stawki na każdą z nich. Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z przycisku „Total Bet” znajdujący się pod bębnami, gdzie możemy wybierać stawkę od 0,25 do maksymalnie 100 monet. Gdy poczujesz się gotowy, kliknięcie jest pomarańczowego przycisku oznaczającego spin, po prawej stronie ekranu, aby wprawić bębny w ruch. Na belce znajdującej się w dolnej części ekranu znajdziemy również inne przyciski, takie jak:

 • Zakręcona strzałka – przycisk oznaczająca spin, czyli rozpoczęcie gry.
 • Dwie zakręcone strzałki – funkcja auto odtwarzania, którą możemy ustawić na określoną liczbę rund.
 • Dwie strzałki w prawo – funkcja przyśpieszająca rozgrywka.
 • Total Bet – przyciskami góra i dół możemy sterować wartością stawki na każdy spin.
 • Koło zębate – możliwość sterowania podstawowymi ustawieniami w grze.
 • Trzy poziome kreski – możliwość przejścia do instrukcji oraz tabeli wypłat w grze.

Mimo że Sevens High to klasyczna gra nieposiadająca wielu funkcji konieczne jest, aby przed rozpoczęciem gry dokładnie zapoznać się z instrukcją oraz zasadami, które obowiązują podczas gry. Możesz to zrobić, klikając w przycisk koła zębatego. Dzięki temu lepiej poznasz automat i tym samym zwiększysz prawdopodobieństwo swojej wygranej.

Cechy Charakterystyczne Automatu Sevens High

Sevens High automat do gry to klasyczna owocówka, która posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 25 stałych linii wypłat. Aby mieć możliwość zdobycia najwyższych wygranych, konieczne jest ustawienie maksymalnej stawki, która wynosi tutaj 100 monet, minimalna stawka wynosi natomiast 0,25 monety. RTP w tej grze wynosi 96,53%, co mieści się w średniej tego typu gier.

Sevens High online to automat w stylu retro, który posiada kilka funkcji specjalnych. Do najciekawszych należy Sevens High Re-spin, która aktywuje się podczas każdej wygranej i automatycznie wykona dodatkowy respin. Po lewej stronie ekranu widzimy Wild Meter, który pokazuje moment, w którym się znajdujemy i w którym momencie dojdzie do aktywacji kolejnych symboli Wild. Po każdych dwóch kolejnych respinach niebieska szczęśliwa siódemka zamieni się w symbol Wild, ułożenie kolejnych dwóch wygranych zamieni kolejną siódemkę w symbol Wild. Celem jest przekonwertowanie 3 symboli szczęśliwych siódemek w symbole Wild. Proces dodatkowych respinów i możliwości konwertowania symboli trwa do momentu, w którym kolejny darmowy obrót zakończy się brakiem zwycięskiej kombinacji.

Inną interesującą funkcją są darmowe spiny, które mogą być aktywowane po ułożeniu minimum 3 symboli Scatter. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, gracz otrzyma 10 darmowych spinów, co ważne istnieje możliwości aktywacji kolejnych darmowych obrotów w trakcie rund bonusowych. W momencie, gdy dojdzie do uruchomienia darmowych obrotów, Wild Meter zresetuje się do zera. Oprócz dodatkowych symboli Wild, które mogą się aktywować, po co drugiej zwycięskiej kombinacji otrzymamy również 2 darmowe spiny. W sumie możliwe jest zdobycie nawet 26 darmowych spinów.

Atrybutem, który doskonale potrafi budować emocje wśród graczy, jest Wild Meter, który wypełnia się wraz z pojawianiem się kolejnych respinów. Pokazuje on również, kiedy nastąpi kolejne uwolnienie dodatkowego symbolu Wild. W praktyce Wild Meter zapala kolejne światełko i wskakuje na wyższy poziom podczas każdej kolejne wygranej kombinacji z rzędu, generując coraz wyższe wypłaty.

Każdy gracz może również skorzystać z przydatnej funkcji auto odtwarzania, która znajduje pod bębnami i daje możliwość przejścia w tryb gry automatycznej rozgrywki przez określoną liczbę rund. Możliwy jest wybór od 10 do maksymalnie 1000 rund. W każdym momencie istnieje możliwość przerwania automatycznych obrotów, klikając w przycisk stop. Funkcja automatycznej rozgrywki jest dużo bardziej rozbudowana, ponieważ daje również możliwość ustawiania limitów, a także konkretnych stawek w przypadku określonych sytuacji. Szansa zdynamizowania gry jest dodatkowo możliwa wykorzystując funkcję, przyśpieszonych obrotów.

Tabela wypłat w Sevens High

Symbole, które możemy znaleźć w automacie Sevens High gra to przede wszystkim owoce takie jak cytryny, śliwki czy pomarańcze, a także standardowe symbole, które od lat kojarzą się z grami klasycznymi, czyli dzwonek lub szczęśliwe siódemki. Co ciekawe występują tutaj aż 3 symbole szczęśliwej siódemki, w różnych kolorach a każda może wypłacać nawet 200 monet a w przypadku gdy uda Ci się je zamienić na złote symbole Wild każdy z nich będzie mógł wypłacać nawet 2,000 monet. Maksymalna wygrana w tej grze może wynieść nawet x875 od postawionej stawki. Sprawdź symbole dostępne w grze oraz wartość, jaką prezentują w poniższej tabeli:

Symbol X3 X4 X5
Śliwka, cytryna, pomarańcza, wiśnie 12 40 100
Dzwonek, gwiazdka 40 80 160
Siódemki (czerwone, niebieskie, zielone) 40 80 200
Symbole Wild (wszystkie siódemki) 80 200 2,000

Wnioski

Sevens High automat to klasyka gatunku, w której najważniejszą funkcją są respiny i to właśnie dzięki nim możliwe są najwyższe wygrane. Zdobycie 3 dodatkowych symboli Wild drastycznie zwiększa prawdopodobieństwo wysokich wygranych. Automat charakteryzuje się średnią wariancją i zapewnia naprawdę częste wygrane, co może spodobać się w szczególności dla początkujących graczy. Sevens High jest automatem przeznaczonym w szczególności dla miłośników gier owocowych. Nawet jeżeli oprawa wizualna nie należy do najlepszych na rynku, to mechanika gry jest wręcz hipnotyzująca i zapewnia naprawdę wielogodzinną zabawę. Dołącz do grona fanów z całego świata i poznaj możliwości tej gry z wykorzystaniem wersji Sevens High online za darmo którą udostępniamy na naszej stronie.

 

Inne automaty do gry
arrow-up