Royal Seven XXL 

Royal Seven XXL 
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Gamomat
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 20
 • Gra bonusowa : 0.01 - 5
 • Liczba żetonów na spin: : Nie
 • RTP : 96.11
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Royal Seven XXL – automat online

Royal Seven XXL to klasyczny automat owocowy stworzony przez doświadczonego niemieckiego dewelopera Gamomat. Produkcja pojawiła się na rynku w 2019 roku i jest kontynuacją pierwszej wersji tej gry o tytule Royal Seven. Różnice pomiędzy tymi produkcjami dotyczą głównie wielkości wygranych, można to wywnioskować po samym tytule zawierający dodatek XXL, który wskazuje, że są tutaj nieco wyższe. Gra wypełniona jest owocami a jedynym symbolem, który nie wpisuję się w tę kategorię, jest szczęśliwa siódemka. Styl retro jest aż nadto widoczny również z perspektywy dodatkowych funkcji specjalnych, których tutaj po prostu nie ma.

Każdy użytkownik może przetestować ten automat wykorzystując wersję Royal Seven XXL demo, który jest dostępny na naszej stronie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Nawet bez posiadanego kapitału na grę, możesz przetestować ten automat i poznać mechanikę, która za nim stoi. Kontynuuj nasz przegląd i dowiedz się więcej ciekawostek dotyczących automatu stworzonego przez dewelopera Gamomat.

Royal Seven XXL – Zasady Gry

Royal Seven XXL automat do gry charakteryzuje się niską zmiennością i RTP na poziomie 96,11%. Pod względem wizualny gra wygląda dosyć przeciętnie, ale właśnie takie są automaty klasyczne w stylu retro. Gra jest tak prosta jak to możliwe z wieloma owocami na tablicy oraz efektami dźwiękowymi nawiązującymi do początków całej branży jednorękich bandytów.

Rozpoczęcie gry związane jest z doborem stawki na każdy spin oraz ilością aktywnych linii. Możemy to zrobić, korzystając z panelu nawigacyjnego znajdującego się zaraz pod bębnami. Klikając w sekcji „Bet” przyciskami + i – sterujemy wartością stawki natomiast, przechodząc do sekcji „Lines” możemy zdecydować ile aktywnych linii będzie dostępnych podczas kolejnego spinu.

To, co ważne w tego typu gracz to wygoda i szybkość rozgrywki. Deweloper nie zapominaj o funkcji auto odtwarzania, którą możemy bardzo dokładnie spersonalizować ze względu na posiadany budżet czy serię wygranych lub przegranych. Wystarczy kliknąć w przycisk „Auto” i dokonać ustawień odpowiadających naszym przekonaniom.

Poniżej przedstawiamy pozostałe przyciski, które możemy zauważyć na dolnym panelu zarządzającym:

 • Dwie zakręcone strzałki na zielonym tle – przycisk oznaczający spin, czyli wprawienie bębnów w ruch i rozpoczęcie gry.
 • Auto – możliwość przejścia w tryb gry automatycznej.
 • Max Bet – automatycznie ustawienie maksymalnej stawki możliwej w danym momencie.
 • Bet – sekcja, w której używając przycisków + i – możemy dobierać stawkę.
 • Lines – używając przycisków + i – możemy sterować ilością aktywnych linii podczas gry.
 • $ – przejście do tabeli płatności oraz zasad w grze.
 • Głośnik – możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku w grze.
 • Koło zębate – przejście do podstawowych ustawień w grze.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem gry dokładnie zapoznać się z możliwościami, które prezentuje gra. Można to zrobić, przeglądając instrukcję oraz zasady przygotowane przez dewelopera. Jest to również pomocne, aby optymalnie wykorzystać mechanikę oraz dostępne funkcje w celu optymalizacji swoich wygranych.

Cechy Charakterystyczne Automatu Royal Seven XXL

Royal Seven XXL za darmo to klasyczny automat owocowy, który nie posiada żadnych funkcji specjalnych. Biorąc pod uwagę inne produkcje od dewelopera Gamomat oraz fakt, że mamy do czynienia z typową klasyką nie powinno to nikogo dziwić. Gra zdecydowanie nie jest dla wszystkich, a polubić ją mogą przede wszystkim fanatycy slotów retro, które nawiązują do przeszłości i początków całej branży. Tablica składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i maksymalnie 20 płatnych linii. Minimalna stawka w grze wynosi 0,01, a maksymalnie możemy obstawić nawet 5 monet na jedną linię. Nie znajdziemy tutaj zarówno darmowych spinów, symboli Wild czy też Scatter. W sumie istnieją wyłącznie symbole owocowe oraz szczęśliwa siódemka, która jest także najbardziej wartościowym symbole w grze i może wypłacić nawet x5000 od postawionego zakładu.

Royal Seven XXL automat charakteryzuje się średnią zmiennością oraz RTP o wartości 96,05%. Dzięki czemu proporcje niskich do dużych wygranych są zbalansowane. Otrzymujemy więc dużo większą szansę na otrzymywanie mniejszych wygranych niż w innych grach tego typu.

To, co może okazać się kluczowe dla wielu graczy, to możliwość gra na tym automacie z wykorzystaniem dowolnego urządzenia mobilnego. Gra została zbudowana z wykorzystaniem technologii HTML 5, dzięki której automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest uruchamiana. Co więcej, nie jest wymagane posiadanie flash playera ani tym bardziej pobieranie dodatkowego zewnętrznego oprogramowania. Rozgrywana toczona jest bezpośrednio przez przeglądarkę internetową i możemy ją rozpocząć z każdego miejsca, w którym posiadamy stały dostęp do internetu.

Tabela wypłat w Royal Seven XXL

Owoce, owoce i jeszcze więcej owoców. Są one charakterystyczne dla każdego automatu klasycznego w stylu retro. Podobnie jest w przypadku Royal Seven XXL, który w 90% posiada wyłącznie symbole owocowe. Najmniej wartościowe są wiśnie, natomiast na samym szczycie znajdziemy siódemkę, dzięki której możemy otrzymać nawet 25,000 monet podczas gry na najwyższych stawkach. Minimalna ilość symboli znajdująca się w płatnej linii potrzebna do otrzymania nagrody wynosi 3. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich symboli dostępnych w grze:

Symbol X3 X4 X5
Wiśnie, Cytryna, Pomarańcza, Śliwka 100 250 1,000
Winogrona, Arbuz 250 1,000 2,500
Szczęśliwa siódemka 500 5,000 25,000

 

Wnioski

Royal Seven XXL gra jest jednym z najbardziej podstawowych automatów, z jakimi mieliśmy kiedykolwiek odczynienia. Zasadniczo otrzymujemy tutaj wyłącznie symbole i to wszystko. Nie doświadczymy żadnych funkcji specjalnych ani animacji. Ścieżka dźwiękowa ograniczona jest wyłącznie do prostych dźwięków podczas dokonywania obrotów czy ułożenia zwycięskiej kombinacji. Royal Seven XXL online jest totalnym odzwierciedleniem zamierzchłych czasów, kiedy to jednoręcy bandyci pojawiali się w małych przydrożnych barach zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce w późniejszych latach. Gra jest przeznaczona dla fanów tego typu gier, ponieważ rozgrywka tutaj jest bardzo specyficzna i naprawdę obserwujemy wyłącznie obracające się bębny. Nowoczesne automaty dają obecnie dużo więcej bodźców, dlatego też trzeba lubić ten typ gier. Pomijając jednak element grywalności i całej mechaniki gry, automat może nam wypłacić czasami nawet niezłe nagrody. Maksymalna wygrana dochodzi do x5000 od postawionego zakładu. Jeżeli masz ochotę przetestować ten automat samemu, możesz to zrobić korzystając z wersji Royal Seven online za darmo którą udostępniamy bez konieczności rejestracji każdemu z naszych użytkowników. Skorzystaj z niej i zdecyduj czy chcesz kontynuować rozgrywkę na prawdziwe pieniądze.

Inne automaty do gry
arrow-up