Rich Reels

Rich Reels
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Evoplay
 • Bębny : 3
 • Linie wygrywające : 5
 • Gra bonusowa : 0.1 - 500
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 96
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Rich Reels – automat za darmo

Slot Rich Reels online został wydany w 2020 roku. Jego producentem jest studio Evoplay i w zamyśle gra miała nawiązywać do klasycznych automatów, które swego czasu dostępne były w lokalach naziemnych na terenie całego kraju. Tak też się stało.

Automat posiada wiele cech wspólnych z jednorękimi bandytami w wydaniu naziemnym. To przede wszystkim, tradycyjny układ 3 bębnów, w 3 rzędach oraz 5 wygrywających linii. Co więcej na bębnach tego automatu hazardowego owoce pojawiają się symbole gwiazdek, dzwonków oraz klasyczne czarne tabliczki z białym napisem BAR. W połączeniu z dwoma symbolami wild oraz dodatkową opcją bonusową, gra wyzwala niebywałe emocje, a dla wielu jest także sentymentalną podróżą w przeszłość do beztroskich czasów.

W dowolnym momencie możesz przetestować Rich Reels online za darmo na naszej stronie internetowej. Zagraj bez rejestracji na wirtualne żetony. Poznaj specyfikę i ćwicz grę, a następnie, wykorzystaj zebrane przez siebie doświadczenie w kasynie internetowym na prawdziwe pieniądze.

Rich Reels – zasady, opis przycisków gry

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z prostą grą, gdzie Evoplay w bardzo intuicyjny sposób przemyciło świetną grywalność i funkcje bonusowe. Zanim jednak obrócisz bębnami po raz pierwszy, zapoznaj się z zasadami gry. Znajdziesz je po kliknięciu w okrągły przycisk “i”, który został umieszczony w lewym dolnym narożniku ekranu z grą. W wywołanym nowym okienku poznasz także tabelę wypłat.

Warto wiedzieć także, jak zagrać w Rich Reels automat do gry. Gdzie znajdują się najważniejsze informacje i przyciski gry? Evoplay zastosowało bardzo prosty manewr, który znacznie uprościł grę. Wszystkie informacje i przyciski zostały zlokalizowane pod bębnami. Jedynie nad nimi wyświetlana jest wygrana na poszczególnych liniach wypłaty.

 • Pod bębnami znajdziesz od lewej strony informacje o saldzie konta.
 • Tuż obok znajduje się wysokość zakładu, którą możesz płynnie zmieniać za pomocą przycisków plus oraz minus.
 • Pośrodku umieszczony został okrągły przycisk play, którego pojedyncze kliknięcie wywołuje obrót bębnów.
 • Przytrzymanie przycisku obrotu aktywuje automatyczną grę i pozwala wybrać jej ustawienia.
 • Dodatkowo, możesz grać za pomocą spacji na klawiaturze swojego komputera stacjonarnego bądź laptopa.
 • Wszystkie wygrane zbierane są automatycznie po trafieniu i przypisywane do salda konta.
 • Cztery dodatkowe przyciski znalazły się po prawej stronie. Znajdziesz tutaj ustawienia dźwięku, możliwość aktywacji szybkiego obrotu, pełny ekran oraz dodatkowe ustawienia automatu hazardowego, dzięki którym możesz spersonalizować automat według własnych preferencji.

Jak widać, zapoznanie się z tymi zasadami to przysłowiowa bułka z masłem. Dość sprawnie będziesz gotowy, by zacząć grę w Rich Reels demo, a później także na prawdziwe pieniądze. W związku z tym, wierzymy, że Twoja gra przyniesie spodziewane owoce, pod postacią wygranych.

No właśnie, czy są jakieś sprawdzone metody na granie, które przyniesie wygraną? Nie ma. Gra jest losowa i wiele zależy od szczęścia, ale warto unikać powielania najczęściej popełnianych błędów. Zastosuj się do trzech złotych zasad. Zanim zagrasz nawet w demo, przeczytaj dokładnie zasady dostępne na automacie, później zacznij właśnie od wersji za darmo. Dopiero po kilkudziesięciu darmowych obrotach, przejdź do gry na prawdziwą kasę. Wówczas oswoisz się chociażby w minimalnym stopniu ze specyfikacją gry, co jak pokazuje doświadczenie, jest niezwykle ważne.

Specyfikacja techniczna Rich Reels

Rich Reels automat to wideo slot, bazujący na klasycznym motywie i widoku do złudzenia przypominającym naziemnego jednorękiego bandytę. RTP wynosi 96.06% i jest to automat o średnio-niskiej zmienności, co przekłada się na regularne wygrane.

Minimalny dostępny zakład w grze wynosi 0.1 monety, a maksymalny to aż 500 monet. Oprócz standardowej rozgrywki, możesz też natrafić na dwa symbole wild, z których jeden wywołuje także mnożnik wygranej. Kolejnym bonusem jest koło fortuny, na którym można zdobywać niezwykle cenne wygrane, w tym darmowe spiny.

Usprawnieniami dla graczy są aktywna spacja jako przycisk play, funkcja automatycznej gry oraz turbo spin. Dostawca nie zdecydował się na urozmaicenie gry poprzez funkcję gamble, ale spoglądając na dostępne już i tak opcje bonusowe, nikt nie może mieć powodów do narzekania.

Bonusy Rich Reels

W grze dostępne są trzy ciekawe funkcje bonusowe. Za dwie z nich odpowiadają symbole wild, a jedna to koło fortuny, które może przynieść wyjątkowo okazałe wygrane w tym darmowe spiny.

 • Korona – ten symbol wild zastępuje wszystkie inne dowolne symbole w grze, za wyjątkiem gwiazdy, czyli drugiego wilda.
 • Gwiazda – ten dziki symbol ma identyczny sposób działania, co korona, z tym, że kiedy wystąpi, wszystkie wygrane zostaną podwojone.
 • Koło fortuny – trzy symbole podczas jednego obrotu uruchomią grę specjalną, którą jest właśnie koło fortuny. Na wygrywających polach znajdują się między innymi mnożnik wygranej x50 oraz 20 darmowych spinów.

W grze dostępnych jest osiem różnych symboli. Nie zdziw się jednak, że tabela wypłat pokazuje 10 różnych kombinacji. Wszystko dlatego, że wygrane za kombinacje BAR nie są ściśle przypisane jednakowym symbolom. Wśród symboli podstawowych najcenniejsze są dzwonki.

Symbole Maksymalna wygrana (x3)
Gwiazdy x250
Korony x100
Dzwonki x25
Cytryny x15
Wiśnie x5
Potrójne BAR x1
Podwójne BAR x0.7
Pojedyncze BAR x0.5
Trzy różne BAR x0.2
Kombinacja pojedynczych i innego BAR x0.1

Z racji, że automat posiada trzy bębny, to jedyną drogą na zdobycie wygranej jest trafienie trzech jednakowych symboli. Są to jednocześnie maksymalne wygrane. Maksymalna wartość jednorazowej wygranej, jaką ma dla Ciebie Rich Reels gra, może wynieść nawet 250 000 monet, co czyni ten automat jednym z najbardziej hojnych.

Wnioski końcowe

Jak najbardziej warto wypróbować Rich Reels za darmo. Raz, że nic nie tracisz, a dwa, poznasz naprawdę ciekawy automat, mający wiele zalet i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki temu zdobędziesz wiele doświadczenia, żeby wykorzystać je w grze na prawdziwą kasę. Dołącz do gry, walcz o bonusy i wysokie wygrane. Trzymamy kciuki. Powodzenia w grze na prawdziwe pieniądze w kasynie online!!

Inne automaty do gry
arrow-up