Reactoonz 

Reactoonz 
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Play'n GO
 • Bębny : 7
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : 0.2 - 100
 • Liczba żetonów na spin: : Nie
 • RTP : 96
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Reactoonz – darmowy automat

Reactoonz online to bez wątpienia unikalny automat stworzony przez dewelopera Play’N GO. Jego wyjątkowość związana jest z zupełnie nową mechaniką, którą tworzy kaskadowy silnik gry. Oznacza to, że nie ma tutaj standardowych bębnów, a wszystkie symbole opadają z góry na dół, zapewniając tym samym wielokrotną możliwość zdobywania nagród z wykorzystaniem wyłącznie jednego spinu. Symbolami w tej grze są kolorowi kosmici, oprawa graficzna również jest zdecydowanie nie z tego świata. Ponadto gra dysponuje wieloma innym cechami, które postaramy się wyjaśnić w dalszej części tej recenzji.

Gracz może przetestować ten automat korzystając z wersji Reactoonz demo, która dostępna jest na naszej stronie. Gra posiada wszystkie funkcji i stanowi idealne przetarcie przez grą na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Reactoonz – Zasady Gry

Wizualnie Reactoonz automat do gry przenosi gracza na inną planetę, cała oprawa graficzna zawiera różne dziwne przedmioty w klimacie filmów o kosmitach. Nawigowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne. Rozgrywkę rozpoczyna się od doboru stawki za pomocą specjalnej belki znajdującej się tuż pod tablicą z symbolami. Gracz może obstawiać od 0,20 do maksymalnie 100 monet na każdy spin. Celem gry jest wypełnienie miernika, który znajduje się po prawej stronie, spowoduje on uruchomienie funkcji Gargantoon, która może wygenerować rekordowe nagrody dochodzące do nawet x4570 od postawionej stawki.

Mimo że automat wypełniony jest wieloma funkcjami, nawigowanie po grze ograniczone jest do zaledwie kilku przycisków. Poniżej przedstawiamy ich listę oraz opis funkcji którą pełnią:

 • Play – przycisk odpowiadający za uruchomienie trybu auto odtwarzania, użytkownik ma możliwość jej przerwania w dowolnym momencie.
 • Dwie zakręcone strzałki – kliknięcie oznacza rozpoczęcie gry.
 • Belka z kafelkami zawierającymi stawkę – dostępne kafelki przedstawiają stawkę, za którą dokonywane będą kolejne spiny.
 • „i” – przycisk przenoszący gracza do zasad oraz tabeli wypłat w grze.
 • Głośnik – zapewnia możliwość sterowania w grze.
 • Błyskawica – daje możliwość ustawienia szybkość rozgrywania kolejnych rund.
 • Trzy poziome kreski – zapewniają możliwość sterowania podstawowymi ustawieniami w grze.

Gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych bez względu na wykorzystywany system operacyjny oraz przekątną ekranu. Dzięki zastosowaniu technologii HTML 5 automat automatycznie dostosowuje się do urządzenia, z którego w danym momencie korzystamy.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem gry, dokładnie zapoznać się z regulaminem gdzie przedstawione są wszystkie funkcje oraz niezbędne informacje. Pomoże to w szybkim zrozumieniu sposobu działania, a także może mieć wpływ na późniejsze rezultaty osiągane w grze.

Cechy Charakterystyczne automatu Reactoonz

Automat Reactoonz za darmo dysponuje tablicą 7 × 7 i wykorzystuje kaskadowy silnik gry. Oznacza to, że zwycięskie kombinacje generowane są poprzez ułożenie tych samych symboli obok siebie. Spadające symbole z góry na dół muszą utworzyć klaster co najmniej 5 identycznych symboli, aby wygenerować nagrodę. Minimalna stawka w tej grze wynosi 0,20 a maksymalna nawet 100 monet. W połączeniu z RTP o wartości 96,51% generuje maksymalne nagrody dochodzące do x4,570 od postawionej stawki.

Reactoonz automat posiada niecodziennie spotykaną funkcje Quantum Leap, czyli miernika, który ładuje się za każdym razem, gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. W momencie, gdy licznik zostanie naładowany, 1 z 4 dostępnych bonusów zostanie aktywowany i uwolniony. Każda funkcja potrzebuje ułożenia w sumie 25 symboli, aby uaktywnić swoje działanie. Poniżej przedstawiamy 4 funkcje bonusowe, które mogą być aktywowane przez naładowany do pełna miernik:

 • Implosion – Powoduje pojawienie się na ekranie żółtej elektrycznej kuli, która może przekonwertować od 3 do 6 przypadkowych symboli w symbole Wild, niszcząc jednocześnie sąsiednie symbole za pomocą błyskawicy. Powoduje to możliwość zwiększenia nagrody ze względu na dodatkowe miejsce dla opadających symboli.
 • Alteration – Działanie tego bonusu jest bardzo proste, w momencie aktywacji losowo wybierany jest jeden jednooki symbol o niskiej wartości, który zamieniany jest na symbol o wyższej wartości.
 • Demolition – Uruchomienie tej funkcji powoduje totalną destrukcję i usunięcie z tablicy wszystkich nisko wartościowych jednookich symboli.
 • Incision – Na środku tablicy umieszczony zostanie symbol Wild, a następnie tworzoną są dwie ukośne linie, na których znajdują się takie same symbol. Rezultatem jest generowanie zdecydowanie wyższych wygranych niż podczas podstawowej gry.

4 powyższe poziomy, które mogą być aktywowane przez funkcje Quantum Leap to dopiero preludium przed kluczowym elementem w całej grze. Jest nim funkcja Gargantoon, która także podzielona jest na 3 etapy. Sposób działania polega na uwolnieniu potężnego kosmity posiadającego troje oczu. Kosmita zajmuje powierzchnię 3×3 na tablicy i pod względem funkcjonalnym odpowiada symbolowi Wild. W drugim poziomie na tablicy pojawi się kolejny kosmita tym razem zajmujący powierzchnię 2×2. Finalnie, czyli na ostatnim etapie na tablicy pojawi się aż 9 dodatkowych symboli Wild, które w sumie mogą szokować wysokością nagród. Są one potężne i to właśnie funkcja Gargantoon może sprawić, że otrzymamy mnożnik dochodzący do x4,570 od postawionej stawki.

Tabela wypłat w Reactoonz

Symbole na tablicy reprezentowane przez kosmitów podzielone są na dwie kategorie. Pierwszą z nich są symbole jednookie, które płacą gorzej natomiast drugie posiadające dwoje oczu płacą lepiej. Minimalny klaster symboli, aby wypłacić nagrodę, musi zawierać minimum 5 kosmitów. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich symboli:

Dwuoki różowy kosmita Zielony dwuoki kosmita Pomarańczowy dwuoki kosmita Niebieski dwuoki kosmita Fioletowy i Czerwony jednooki kosmita Zielony i Żółty jednooki kosmita
15+ 75000 30000 15000 7500 1000 300
12+ 5000 2500 1000 500 300 100
10+ 2000 1000 500 300 100 80
9 800 400 300 200 80 60
8 500 300 200 150 60 30
7 300 200 100 100 40 20
6 200 100 80 70 20 15
5 100 80 60 50 15 10

Wnioski

Pop przeczytaniu naszej recenzji na pierwszy rzut oka automat Reactoonz gra może wydawać się skomplikowany. Jednak w rzeczywistości tak nie jest, a dzięki dodatkowym funkcjom takim jak Gargantoon gra potrafi wciągnąć na wiele godzin. Zainteresowanie i ciekawość co nastąpi później, jest czymś bardzo rzadko spotykanym w automatach online, ale produkcja od Play’N GO charakteryzuje się niesamowicie wysokim poziomem grywalności. Zmienność w tej grze jest na wysokim poziomie a w połączeniu z RTP o wartości 96,51% sprawia, że możemy liczyć na wygrane z mnożnikiem dochodzącym do x4,570 od postawionej stawki. Jeżeli masz ochotę przetestować automat Reactoonz online za darmo nie ponosząc absolutnie żadnego ryzyka, możesz skorzystać z wersji demo, która udostępniamy na naszej stronie całkowicie za darmo.

Inne automaty do gry
arrow-up