Power Stars 

Power Stars 
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Novomatic
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 10
  • Gra bonusowa : 0.04 - 100
  • Liczba żetonów na spin: : Nie
  • RTP : 95.54
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Power Stars – automat za darmo

Power Stars online to klasyczny automat w stylu Vegas od dewelopera Novomatic. Wyglądem gra przypomina standardową maszynę klasyczną, którą mogliśmy spotkać wiele lat w temu, na co drugiej stacji benzynowej. Zamysł stworzenia tej gry był bardzo prosty – nawiązanie do czasów rozkwitu gier slotowych. Motyw, jak i funkcje stworzone zostały na podstawie klasycznych owocówek, w rezultacie na tablicy zauważyć możemy wiele soczystych arbuzów czy też winogron. Mechanika jest bardzo prosta, ograniczona do okolicznościowych respinów, dzięki którym deweloper wprowadził trochę dynamiki do rozgrywki.

Każdy użytkownik, który ma ochotę przetestować ten automat może to zrobić dzięki całkowicie darmowej wersje Power Stars demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Gra posiada pełny zestaw funkcji i pozwala na grę dla zabawy, w której nie musimy ryzykować własnego kapitału.

Power Stars – Podstawowe Zasady Gry

Power Stars gra nie jest typem gry, która posiada skomplikowany zestaw funkcji oraz tysiące sposobów na wygraną. Interfejs jest prosty i przejrzysty zawierający standardowe przyciski i klasyczne symbole. Automat Power Stars możemy zakwalifikować do grupy gier charakteryzującej się średnią zmiennością i RTP o wartości 95,54%, oznacza to, że możemy spodziewać się tutaj dosyć regularnych wygranych o niższej wygranej. Wysokie nagrody w tym jackpot, który może tutaj osiągnąć poziom x100 od postawionej stawki. Przed zakręcenie bębnami każdy gracz na samym początku musi zdecydować o ilości aktywnych płatnych linii oraz o stawce na każdy spin. Można to zrobić, korzystając z panelu sterującego, który w przeciwieństwie do większości automatów znajduje się tutaj po prawej stronie ekranu w sekcji „Menu”. Poniżej przedstawiamy listę przycisków oraz opis ich funkcjonalności:

  • Hold for AutoSpin – przycisk, który posiada dwie funkcjonalności. Pierwszą z nich jest po prostu spin i zakręcenie bębnami. Druga to natomiast przejście w tryb gry automatycznej przez określoną liczbę rund. Można z niego skorzystać, przytrzymując nieco dłużej wciśnięty przycisk.
  • Menu – kliknięcie pozwala przejść do podmenu, w którym możemy zdecydować o doborze kilku ważnych elementów grze. Możliwy jest między innymi dobór ilości aktywnych linii w grze oraz dobór odpowiedniej stawki. Ponadto po lewej stronie posiadamy dodatkowe przyciski umożliwiające sterowanie innymi elementami w grze: Paytable – uruchamia tabelę wypłat, Sound – pozwala sterować dźwiękiem podczas gry.

Mimo, że automat Power Stars jest bardzo prosty w swojej konstrukcji pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją gry. Deweloper wymaga tego od każdego gracza, który ma zamiar rozpocząć grę, jest to ważne, ponieważ brak znajomości zasad może mieć negatywny wpływ na osiągane wyniki i w konsekwencji przegrane pieniądze.

Cechy charakterystyczne automatu Power Stars

Power Stars to automat posiadający olbrzymią tablicę składającą się z 5 bębnów, 3 rzędów i maksymalnie 10 płatnych linii. Osadzona jest ona na czerwonym tle i bardzo mocno nawiązuje do klasycznych automatów stacjonarnych. Maksymalna wygrana w tej grze może wynieść nawet 10,000 monet, jest to możliwe podczas gry na najwyższych stawkach, które wynoszą tutaj 3,000 monet na zakład. Minimalna stawka wynosi natomiast zaledwie jedną monetę. Gra nie posiada wbudowanych spektakularnych funkcji specjalnych. W zasadzie najważniejszym symbole jest gwiazda, która pełni jednocześnie rolę symbolu Wild i może zastąpić każdy dowolny symbol w grze w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Ponadto symbol ten może pojawić się wyłącznie na bębnach 2, 3 i 4, jeżeli dojdzie do takie sytuacji bęben, na którym wyląduje gwiazdka rozszerzy się na cały bęben i go zablokuje na kolejne respiny, które otrzymamy. To wszystko, jeżeli chodzi funkcje specjalne, oprócz tego warto dodać, że gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych i umożliwia grę gdziekolwiek, jeżeli posiadamy stały dostęp do internetu.

Tabela wypłat w automacie Power Stars

Power Stars automat do gry posiada połączenie symboli owocowych z klasycznymi artefaktami, które od samymi początku wykazywały bardzo mocne połączenie z grami z tej kategorii, czyli dzwonek oraz szczęśliwe siódemki. Wygrana następuje zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć minimum 3 symbole w płatnej linii.  Najbardziej wartościowym symbole w tej grze są szczęśliwe siódemki, które mogą wypłacić nawet 300,000 monet w przypadku 5 takich symboli w płatnej linii.

Symbol X3 X4 X5
Wiśnie i cytryny 3,000 6,000 30,000
Pomarańcze i Śliwki 3,000 9,000 45,000
Winogrona 6,000 15,000 60,000
Arbuz 6,000 15,000 60,000
Dzwon 15,000 60,000 150,000
Siódemka 30,000 150,000 300,000

Power Stars – podsumowanie

Power Stars automat to klasyka, która nie posiada fenomenalnej oprawy wizualnej oraz skomplikowanej mechaniki. Taki jest jednak format i styl większości klasycznych automatów owocowych, które w swojej konwencji nawiązuje do lat ’80 czy też ’90. Gra przeznaczona jest dla fanów tego typu automatów w stylu retro, którzy doceniają kunszt nieco starszych produkcji. Maksymalna wygrana może tutaj wynieść nawet 300,000 monet, a bardzo ważną rolę odgrywa w tym symbol Wild. Posiada on funkcję rozszerzania się na inne bębny i zwiększa mnożnik osiąganej wygranej. Ponadto deweloper nie zapominaj o dodatkowych możliwościach jak chociażby tryb gry automatycznej, dzięki któremu możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu i oczekiwać jak najbardziej wartościowe kombinacje znajdą się w płatnej linii. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy użytkownik może tutaj skorzystać z wersji Power Stars za darmo, dzięki której gracz nie ponosi żadnego ryzyka, a przy okazji może przetestować możliwości tej produkcji. Powodzenia w grze na pieniądze!

FAQ

Czy gra na automacie Power Stars jest bezpieczna?

Oczywiście, automat Power Stars jest efektem wytężonej pracy dewelopera Novomatic, który jest znany ze swojej rzetelności przez większość graczy hazardowych. 

Co należy brać pod uwagę podczas wyboru kasyna online, w którym mamy zamiar grać na automacie Power Stars?

Zachęcamy do skorzystania z instrukcji zawartych na naszej stronie, gdzie wyjaśniamy wszystkie aspekty, które należy brać pod uwagę, aby wybrać odpowiednie kasyno

Czy możliwa jest gra na automacie Power Stars na telefonie?

Tak! Gra działa w trybie instant przez przeglądarkę internetową na wszystkich urządzeniach mobilnych. 

W którym kasynie możliwa jest gra na automacie Power Stars?

Istnieje wiele kasyn, które umożliwiają grę na tym automacie, polecamy jednak skorzystanie z wyłącznie sprawdzonych kasyn, które prezentujemy w rankingach na naszej stronie. Należą do nich przede wszystkim tacy operatorzy jak: Vulkan Vegas, GG.bet, Betchan oraz Slotty Way.

Jakie funkcje bonusowe dostępne są w automacie Power Stars?

Power Stars online za darmo to automat o bardzo prostej mechanice, posiada jednak symbol Wild, który ma możliwość rozszerzania się na kolejne bębny, zapewniając tym samy zwiększone wygrane. 

Inne automaty do gry
arrow-up