Oasis Poker Classic

Oasis Poker Classic
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Evoplay
  • Bębny : -
  • Linie wygrywające : -
  • Gra bonusowa : -
  • Liczba żetonów na spin: : -
  • RTP : -
  • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Tematem naszej dzisiejszej recenzji jest niezwykle ciekawa gra hazardowa wyprodukowana przez firmę Evoplay. Nosi ona nazwę Oasis Poker Classic i pojawiła się na rynku w 2018 roku. Jest to klasyczny poker pięciokartowy dobierany w odmianie wideo, który zapewnia spore emocje podczas gry dzięki oryginalnym rozwiązaniom. Dziś opiszemy go nieco bliżej.

Możesz też zagrać w Oasis Poker Classic zupełnie za darmo dzięki doskonałej ofercie naszej witryny, w której mamy mnóstwo gier w wersji demonstracyjnej. Możesz w ten sposób zagrać także w Oasis Poker Classic demo. Jest to specjalna odmiana tej gry, która opiera się o wirtualne żetony. Płacisz wirtualnymi żetonami i w ten sam sposób dostajesz wygraną. W efekcie nic nie wygrasz za grę, ale także niczego nie musisz zapłacić. A to naprawdę znakomite rozwiązanie, które pozwoli Ci lepiej poznać dany tytuł, zrozumieć wszystkie zasady, działanie funkcji specjalnych i ponadto przekonać się, czy po prostu dobrze Ci się gra w tę konkretną grę. A potem będziesz mógł już zagrać na poważnie w Oasis Poker Classic, na prawdziwe pieniądze.

Zauważ, że w Oasis Poker Classic gra się przeciwko wirtualnemu krupierowi, a nie rywalizuje z prawdziwymi graczami. Ponadto możesz bez żadnego problemu grać tutaj nie tylko na komputerze lub laptopie, ale także na swoim telefonie komórkowym, jako że ten poker wideo doskonale sprawdza się także na urządzeniach mobilnych.

Specyfikacje techniczne Oasis Poker Classic

Firma Evoplay ma bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju gier hazardowych, w tym także i pokerów wideo. Widać to doskonale po jakości wykonania gry Oasis Poker Classic. Ma ona bardzo ładną grafikę, przejrzysty interfejs oraz wciągającą rozgrywkę. Na początek musisz jednak opanować sztukę obstawiania. Zakłady tworzysz przy użyciu żetonów o odpowiednim nominalne, od 1 do 100. Maksymalny zakład na jedno rozdanie wynosi 1 000, a minimalny to 1, wszystko oczywiście regulowane za pomocą żetonów.

Obstawiając grę pamiętaj jednak o tym, że będziesz potrzebował dodatkowo dwukrotności swojego zakładu, więc nie stawiaj wszystkiego co masz – bo nie będziesz w stanie doprowadzić rozgrywki do końca! Inaczej mówiąc, jeśli chcesz grać na maksymalny zakład 1 000, to musisz mieć saldo wynoszące co najmniej 2 000. Jest to prosty poker wideo, więc nie ma tutaj co liczyć na żadne funkcje dodatkowe, typu automatyczna gra, czy coś innego. Jedyna opcja ułatwiająca rozgrywkę, to powtórzenie poprzedniego zakładu. I to wszystko. A jak prezentuje się tabela wygranych?

Układ kart Wygrana
Jedna para 1:1
Dwie pary 2:1
Trójka 3:1
Strit 4:1
Kolor 5:1
Full 7:1
Kareta 20:1
Poker 50:1
Poker królewski 100:1

Ponadto ważne tutaj jeszcze jest to, czy krupier kwalifikuje się do porównania kart. Aby tak się stało, musi mieć co najmniej asa i króla lub mocniejszy układ kart. W przeciwnym razie gracz otrzyma wygraną w stosunku 1:1 nawet za układy niewymienione w powyższej tabeli.

Jak zagrać w Oasis Poker Classic?

Granie w Oasis Poker Classic jest banalnie wręcz proste. Po prawej stronie w dolnym rogu wybierasz nominały żetonów, które umieszczasz w polu ANTE na stole do gry. Gdy już przygotujesz swój zakład, to kliknij duży przycisk DEAL, który znajduje się w środkowej części ekranu, na dole. Otrzymasz pięć kart, jak w typowym pokerze. Krupier także otrzyma pięć kart, z czego jedna zostanie odsłonięta.

Teraz możesz podjąć decyzję. Jeśli zechcesz, to możesz wymienić od jednej do pięciu otrzymanych kart. Ale uważaj w tym momencie! W odróżnieniu od mnóstwa innych pokerów wideo, w Oasis Poker Classic wymiana każdej karty kosztuje. Za jedną kartę zapłacisz równowartość zakładu na rozdanie, za kolejną także – w efekcie za wymianę trzech kart zapłacisz trzykrotność stawki na grę. Co ciekawe, za czwartą kartę „dostaniesz” zwrot zakładu, a za piątą dwóch. Czyli za wymianę 3 kart zapłacisz 3x zakład, ale za 4 już 2x zakład, a za 5 tylko 1x zakład. To ciekawe rozwiązanie, które dość mocno podnosi atrakcyjność rozgrywki – warto więc z niego rozsądnie korzystać.

Gdy już zdecydujesz się, jakie karty zostawić, a które wymienić, kliknij na przycisk DRAW. Wtedy zapłacisz dwukrotność swojego pierwotnego zakładu, a karty krupiera zostaną odsłonięte. Nastąpi porównanie układów i jeśli wygrasz rozdanie, to otrzymasz wygraną zgodnie z tabelą wypłat. Jeśli szukasz informacji o jakiejś tajnej metodzie grania w Oasis Poker Classic, to niestety musimy Cię zmartwić, bo nie ma tutaj takiej możliwości. Niemniej jednak możesz dość rozsądnie gospodarując swoimi zakładami wyjść na plus z tej ciekawej gry, bo jej RTP wynosi 99,7%, więc nie jest to wynik dyskwalifikujący tę pozycję z listy tych, w których można coś wygrać.

Jak grać? To proste. Jeśli w kartach otrzymasz co najmniej parę, to nigdy nie wymieniaj innych kart. Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że ta jedna para pozwoli Ci wygrać daną rundę, w efekcie czego wzbogacisz się o równowartość swojego zakładu.

Naturalnie zupełnie inaczej wygląda kwestia polowania na wysokie układy, jak poker, czy kareta. Tutaj jak najbardziej ryzyko jest czymś, co warto podjąć – jeśli chcesz. Pamiętaj tylko jednak o tym, że jeśli na przykład postawisz żeton o wartości 10, uzyskasz parę, zdecydujesz się wymienić trzy karty, ale nie dostaniesz niczego, co poprawi Twój układ, a następnie użyjesz opcji DRAW, to w rzeczywistości wygrasz żetony o wartości 40. Ale za całe to rozdanie zapłacisz 10 + 30 + 20, czyli 50 – a więc mimo wygranej, będziesz o 20 uboższy. Na tym więc polega cały fenomen tej gry. Oprócz grania w pokera i losowych rozstrzygnięć musisz także uważnie kombinować, czy warto dodatkowo zaryzykować, czy też nie i lepiej zgarnąć niską wygraną, ale pewniejszą. To największa zaleta Oasis Poker Classic!

Oasis Poker Classic – podsumowanie

Bez wątpienia Oasis Poker Classic firmy Evoplay jest znakomitą produkcją i jednym z najciekawszych pokerów wideo dostępnych na rynku. Zapewnia mnóstwo emocji, ma znakomite rozwiązania podnoszące atrakcyjność rozgrywki i po prostu wciąga. A tym chyba właśnie powinny cechować się dobre gry hazardowe, nieprawdaż? Nie tylko wygranymi, ale przede wszystkim emocjonującą grą i atrakcyjną grywalnością, dzięki czemu chce się spędzać przy niej sporo czasu.

A dodatkowo Oasis Poker Classic to gra, która ładnie wygląda, jest przyjemna dla oka i poza tym świetnie działa na urządzeniach mobilnych. Pozwala to więc na wygodne rozgrywanie kolejnych partyjek na smartfonie gdzie tylko zechcesz. Nie zapominaj, że zawsze masz możliwość wygrania jackpota w pokerze na prawdziwe pieniądze, gdy znudzi Ci się gra w wersji demo i chcesz poczuć nowe emocje. Aby to zrobić, możesz wybrać jedno z polecanych kasyn online, wszystkie te kasyna są dokładnie testowane przed wejściem na naszą stronę.

Inne gry kasynowe
arrow-up