Magic Target

Magic Target
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Wazdan
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 20
  • Gra bonusowa : Nie
  • Liczba żetonów na spin: : Tak
  • RTP : 96,63%
  • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

ttps://allpkp.net/60afb208b3e3c1350fb64538/plMagic Target – automat online

Magic Target automat do gry to gra owocowa z twistem. Tuż nad bębnami znajduje się charakterystyczna armata, która podskakuje podczas wygranych w rytm muzyki i oznajmia, ile trafiliśmy linii wygrywających. Armata jest także jednym ze specjalnych symboli Magic Target. Grę wyprodukował Wazdan, co można poznać po typowej dla tego producenta nawigacji oraz specjalnych ulepszeń. Magic Target ma 5 bębnów oraz 20 linii wygrywających.

Każdy, kto chce wypróbować grę, może zagrać w Magic Target online za darmo. Znajdziesz go na naszej stronie, gdzie umożliwiamy grę w Magic Target demo bez rejestracji! Możesz więc bez ryzyka sprawdzić, czy gra ci się podoba. A gdy uznasz, że jesteś gotowy, możesz pójść do swojego kasyna online i tam postawić prawdziwe zakłady.

Magic Target – Najważniejsze zasady gry

Magic Target online to gra hazardowa na pieniądze, w której kręcimy bębnami, zakładając się, że wypadnie linia wygrywająca. Nie zakładamy się o konkretne symbole, a o to, że w ogóle ułożą się w korzystnym dla nas układzie.

Grafika Magic Target jest dopracowana i momentami zabawna. Podskakująca armata zdecydowanie dodaje całości niezaprzeczalnego uroku. Również nawigacja gry jest przyjazna dla użytkownika.

Dwie zawracające strzałki Przycisk spin, uruchamiający grę.
Play (poziomy trójkąt) Przycisk autoplay, w którym znajdziemy możliwość ustalenia, kiedy gra ma zostać przerwana.
Plus / Minus Przyciski znajdują się po obu stronach pól ze stawkami. Nie wszystkie możliwe stawki są widoczne, przyciski te umożliwiają przewijanie i wybór wysokości zakładu.
Podwojenie pieniędzy / Ręka zbierająca pieniądze Po wygraniu mamy możliwość zagrać w grę ryzyko lub zatrzymanie wygranej.
Zwierzęta Gra może toczyć się na 3 różnych prędkościach: normalnej (żółw), średniej (zając) i szybkiej (gepard).
Trzy poziome linie Menu gry, w którym możemy zmienić ustawienia ekranu, a nawet animacji.
Głośnik Tutaj znajdziemy ustawienia dźwięków.
Pytajnik Najważniejszy przycisk w całej nawigacji. To tu znajdziemy zasady gry, rozpiskę symboli, wyjaśnienia funkcji menu itd. Zawsze tam zajrzyj.
i To przycisk, pod którym znajdziemy tylko informacje o symbolach.

Gra posiada bardzo dobry wskaźnik RTP, wynoszący 96.63%. Jak zapewnić sobie wygraną? Nie ma takiej możliwości, by przewidzieć symbole, ale możemy grać rozważnie:

  • Zmienia wysokość stawek, nigdy nie graj tylko na najwyższych. Zdecydowanie lepiej grać na niskich i od czasu do czasu próbować z wyższym zakładem.
  • Grę Gamble wybieraj tylko przy niskich wygranych, które warto próbować podwoić. Nie stawiaj w niej wysokich wygranych.
  • Zawsze zapoznaj się z zasadami gry i je działaniem. Przez niewiedzę można przegrać pieniądze.

Podstawowe informacje o Magic Target

W video slocie Magic Target znajdziemy aż 3 różne symbole specjalne. Oprócz symbolu Wild (zastępuje inne symbole) oraz Scatter (uruchamia darmowe spiny), mamy jeszcze Multiplier Symbol, który pojawia się tylko podczas free spinów.

Znajdziemy tutaj także grę automatyczną, która ma zaawansowane ustawienia. Możemy więc ustawić, po ilu obrotach ma się zakończyć, ale także, po jakiej wygranej/przegranej ma zostać przerwana lub do jakiego limitu w depozycie może dojść. Dzięki temu mamy nad grą kontrolę, nawet jeżeli na chwilę spuścimy ją z oczu.

Grając na automatycznej grze, nie mamy możliwości zagrać w grę Ryzyko. Jednak jeżeli gramy normalnie, każdą z wygranych możemy spróbować podwoi poprzez zgadywanie koloru losowanych kart. Maksymalny zakład, jaki możemy tutaj postawić, wynosi 100.00, a minimalny 0.20.

Wygrane w Magic Target

Magic Target automat ma następujące symbole i ich wartości (dla zakładu 1 kredyt na spin).

5x 4x 3x 2x
Joker (Symbol Wild) 250.00 50.00 4.00 0.50
Bomba (Symbol Scatter) 50.00 15.00 2.00
Armata Multiplier Symbol (x2 podczas free spinów)
Korona 50.00 10.00 1.50 0.25
Dzwonek 25.00 5.00 1.25 0.25
Siedem 12.50 3.25 0.75 0.25
Arbuz / Winogrono 10.00 2.00 0.50
Gruszka / Śliwka / Truskawka 5.00 1.00 0.25

Magic Target gra – Traf w cel!

Magic Target to gra od firmy Wazdan i można znaleźć w niej wszystkie charakterystyczne cechy dla tego producenta. Ma typową dla niego, dopracowaną i wygodną nawigację, kolorowe symbole i zabawną, podskakującą armatę w tytule.

Gra posiada – jak wiele tytułów od Wazdan – aż 3 symbole specjalne: Wild, Scatter oraz symbol uruchamiany podczas rund darmowych, Multiplier. Znajdziemy tutaj także grę Ryzyko. Chcesz spróbować swoich sił w Magic Target? Zajrzyj na naszą stronę, gdzie bez rejestracji możesz zagrać w Magic Target za darmo.

Inne automaty do gry
arrow-up