Honey Rush

Honey Rush
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Play'n GO
  • Bębny : 7
  • Linie wygrywające : 1
  • Gra bonusowa : 0.2-100
  • Liczba żetonów na spin: : Nie
  • RTP : 96
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Honey Rush – automat online

Honey Rush automat to absolutna nowość w kwestii gier hazardowych. Ten automat jako dość świeża propozycja studia Play’n Go pojawiła się na rynkach dość niedawno i od chwili premiery zbiera laury od graczy i ekspertów za nietypowe podejście do rozliczania wygranych ogólną ofertę zabawy.

Automat hazardowy Honey Rush to nietypowa gra i nie można zaliczyć jej do obszernej kategorii maszyn bębnowych. Ten automat rozlicza nagrody według losowania symboli na ekranie plastra miodu, który wypłaca nagrody w systemie Cluster Pays za wylosowanie identycznych ikon sąsiadujących.

Poza podstawowymi funkcjami gry o realne stawki Honey Rush w swojej ofercie posiada naprawdę kilka rozbudowanych możliwości, dzięki którym gra jest o wiele przyjemniejsza, a  wygrywanie nagród staje się łatwiejsze. Zdajemy sobie sprawę, że poziom skomplikowania tej maszyny może być dla niektórych dość wysoki, dlatego przygotowaliśmy dla czytelników specjalną recenzję, w której omówimy możliwości, nagrody i bonusy tego innowacyjnego automatu hazardowego. Koniecznie sprawdź nasz wpis i dowiedz się, jak obsługiwać grę osobiście! Do dzieła!

Zasady gry i obsługa automatu Honey Rush

Już od momentu uruchomienia tej gry, widok ekranu losowania jest całkowicie odmienny niż w większości gier hazardowych. Wiele pól ułożonych w tak zwany plaster miodu to kluczowa różnica w wyświetlaniu ikon na ekranie gracza. Każde losowanie ikon zrzuca z góry nowe symbole, według których rozliczane są kolejne rundy w poszukiwaniu wartościowych kombinacji identycznych ikon w bezpośrednim sąsiedztwie.

Ekran gry oprócz plastra miodu to również tablica historycznych wygranych, oraz koło informujące o postępie w rozgrywce i wskazujące na poziom gracza. W grze dostępnych jest też kilka innych ciekawych udogodnień, o których opowiemy w kolejnym akapicie.

Tradycyjnie jak każdy inny automat, tak samo gra Honey Rush posiada swój regulamin, według którego działa. Odnośnik do jego treści znajduje się w lewym dolnym roku i symbolizowany jest ikoną informacyjną. Po przejściu do jego treści można znaleźć wszelkie niezbędne informacje do tego, by poprawnie posługiwać się wszelkimi funkcjami, znać potencjalną wygrywalność tego oprogramowania, a dodatkowo wiedzieć, jak działają poszczególne bonusy.

Jeśli chodzi o sam wygląd automatu, gracze mogą mocno się zdziwić. Slot Honey Rush za darmo to nowoczesna i niebywale zaawansowana gra. Ekran widoku maszyny jest pełen płynnych animacji. Podkład dźwiękowy również robi tutaj robotę. Tak czy inaczej, cała oprawa audio i wideo idealnie pasuje do obranego motywu przewodniego.

Specyfikacja automatu Honey Rush

Honey Rush automat do gry online to gra tematyczna zakrawająca o motyw pszczół, kwiatów i bajkowych ikon kreskówkowych. Idea gry polega na losowaniu kombinacji w obszernym ekranie do gry, na którym rozliczane są kombinacje z minimum 5 identycznych i sąsiadujących ze sobą ikon.

W tej wersji gry nie działają linie wygrywające. Każda kombinacja może aktywować wygraną, o ile spełnia założenia wygrywającego zestawu Cluster Pays. Tak innowacyjne podejście do rozgrywki w tym przypadku to strzał w dziesiątkę. Honey Rush dzięki takiej opcji jest miłą odmianą od wszechobecnych gier bębnowych, tym bardziej, że również oferuje graczom bardzo ciekawe dodatkowe bonusy.

Jako premie w Honey Rush można zgarnąć specjalne możliwości za awans na kolejny poziom gry za wykręcenie serii trafień, można aktywować autorskie funkcje specjalne i ikonę Sticky Wild. W usprawnieniu rywalizacji może pomóc wygodna funkcja automatycznych zakręceń z opcją dobierania ilości kręconych rund.

Honey Rush pozwala na grę za stawki w atrakcyjnych stawkach od 0,2 do wartości nawet 100 kredytów na jedną rundę. RTP tej gry w każdym zakręceniu oszacowano na średni wskaźnik 96,5%. Automat Honey Rush online za darmo może być obsługiwany przez graczy na komputerach i urządzeniach mobilnych bez potrzeby instalacji zewnętrznego oprogramowania i dodatkowych aplikacji kasyna.

Tabela wypłat Honey Rush

Podobnie jak w innych grach hazardowych, Honey Rush gra pozwala graczom na wybór stawki, od której będzie zależeć wartość wykręconych na ekranie kombinacji. Te wypłacane są automatycznie po zakończeniu rundy według oficjalnej tabeli nagród, która mówi o wartości poszczególnych kombinacji każdego z dostępnych w grze symboli. Poniżej prezentujemy przykład tabeli nagród dla każdej ikony:

Ikona +35 12 11 10 9 8 7 6 5
Diament 20,000 600 500 400 300 250 200 150 100
Złota moneta 10,000 300 250 200 150 125 100 75 50
Srebrna Moneta 7,500 250 200 150 125 100 80 60 40
Brązowa moneta 5,000 200 150 125 100 80 60 40 30
Pozostałe kwiaty 2,000 60 50 40 30 25 20 15 10

Poza nagrodami z powyższej tabeli gracze mogą mieć na tyle szczęścia, aby aktywować funkcje specjalne, które wymuszają wypłatę natychmiastowych nagród lub aktywują specjalne tryby dodatkowe. Do dyspozycji użytkowników gry Honey Rush są:

  • Licznik Rush – ładowanie licznika uruchamia dodatkowe funkcje gry jak na przykład dodatkowy respin po każdej zwycięskiej kombinacji. LiczniK Rush ma 4 różne poziomu i jest ładowany zwycięskimi kombinacjami. Każdy kolejny poziom odblokowywuje dodatkowe symbole Sticky Wild.
  • Funkcja Colony – ten tryb klonuje symbol, tworząc z niego grupę. Tryb ten jest uruchamiany przez licznik Rush. Występują trzy tryby grup. Największa z nich obejmuje cały ekran i gwarantuje najwyższą możliwą nagrodę.
  • Funkcja Sticky Wild – sticky wild to opcja aktywacji mnożnika x27 oraz gry z uniwersalną ikoną w postaci naczynia z miodem. Symbole Sticky Wild potrafi sam zmienić lokalizację na ekranie.

Nasze wrażenia z gry

Duże zaplecze bonusowe, obszerna tabela nagród i opcja wygrywania już za 5 identycznych ikon na ekranie gry na pieniadze to powody, dla których warto spróbować się w tym automacie. Oczywiście gra oprócz wymienionych cech posiada jeszcze sporo innych zalet. Mowa tutaj o doskonałej grafice, opcji gry mobilnej i możliwości aktywacji rozgrywek w trybie autoplay. Honey Rush demo od Play’n Go to bardzo dobry wybór, który z pewnością zaowocuje pokaźnymi wygranymi. Przydatne będą tutaj wszystkie oferowane przez producenta bonusy, które koniecznie warto przetestować w naszej darmowej grze Honey Rush online bez ryzyka! Budując swoją strategię zawsze możesz spróbować szczęścia na liście najlepszych kasyn online.

Inne automaty do gry
arrow-up