French Roulette od Microgaming

French Roulette od Microgaming
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Microgaming
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : 1
 • Liczba żetonów na spin: : 25
 • RTP : 95.03%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

„Roulette” to po francusku „koło”. Sama gra również wywodzi się z Francji, a za nowożytnego „ojca” ruletki uważa się matematyka Blaise Pascala, który w XVII wieku stworzył pierwszą, prymitywną wersję tej gry.

French Roulette za darmo od znanego na całym świecie studia Microgaming to jedna z najbardziej nowoczesnych cyfrowych wersji ruletki. Pozwala przenieść atmosferę prawdziwego kasyna internetowego w zacisze własnego domu i zmierzyć się z wirtualnym krupierem, którym jest nasz komputer lub telefon.

Na naszej stronie udostępniamy darmową wersję French Roulette od Microgaming, która nie wymaga rejestracji ani wpłaty pieniędzy. Jest to doskonała okazja, aby poćwiczyć podstawowe zasady tej popularnej atomat do  gry, zapoznać się z rodzajami zakładów oraz wypróbować ruletkowe strategie.

Cechy French Roulette od Microgaming

Microgaming po raz kolejny pokazał swoje mistrzostwo, jeśli chodzi o oprawę graficzną swoich produktów. French Roulette doskonale oddaje wygląd prawdziwego stołu do ruletki ze wszystkimi jego elementami. Zasady gry są również identyczne.

Wybierając wersję demo French Roulette od Microgaming, gracz otrzymuje na start aż 100 tysięcy tzw. Demo Credits, czyli wirtualnych żetonów, które służą do obstawiania zakładów. Dostępne nominały to 1, 2, 5, 10, 20 i 25, a sama wielkość zakładu uzależniona jest oczywiście od tego, co zdecydujemy obstawić. Ruletka francuska przewiduje wiele opcji zakładów, z którymi koniecznie należy się zapoznać:

Rodzaj zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce
Zakłady wewnętrzne
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,70%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,40%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 8,10%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,80%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 16,20%
Zakłady zewnętrzne
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 32,40%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 32,40%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 48,60%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 48,60%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 48,60%
Anonse (Call Bets)
Number and Neighbors 35:1 2,70%
Jeu Zero Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Tiers 17:1 5,40%
Orphelins Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Voisins Split 17:1

Three Line 11:1

Corner 8:1

5,4%

8,3%

10,8%

Zakłady specjalne / panelowe
Czarny i Czerwony Split (Red and Black Split) 17:1 5,40%
Finale Plein 35:1 2,70%
Finale Cheval 17:1 5,40%
Finale Cheval/Plein Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Microgaming udostępnia w swojej ruletce dwa różne poziomy gry: Regular i Expert. Oferowany poziom zwrotu dla gracza RTP to aż 98,65%. Jeśli dodamy do tego odpowiednio dobraną strategię gry, szanse na wygraną we French Roulette są naprawdę wysokie.

Jak Zagrać we French Roulette od Microgaming?

French Roulette od Microgaming stosuje te same zasady gry jak klasyczna ruletka francuska. Jak już wspominaliśmy, gra do złudzenia przypomina tradycyjny zielony stół do ruletki, na którym widnieją numery od 0 do 36 oraz pola z przypisanymi nazwami zakładów. Po lewej stronie stołu kręci się koło ruletki z 37 przegródkami (w tym zielone pole 0).

Pierwszym krokiem w trybie REGULAR jest wybór żetonu. Służą do tego strzałki umieszczone w górnej części stołu. Następnie klikamy numer lub pole, które chcemy obstawić, a gra automatycznie oblicza całkowitą wielkość zakładu. Do uruchomienia koła służy niebieski przycisk SPIN. Jeśli chcemy powtórzyć ten sam rodzaj zakładu, wystarczy kliknąć przycisk REPEAT.

Dodatkowe niebieskie przyciski to:

 • CLEAR – czyści stół z żetonów.
 • UNDO – anuluje poprzednią czynność.
 • REDO – powtarza poprzednią czynność.
 • CALL BETS – rozwija listę dodatkowych możliwych zakładów, w tym – typowe dla ruletki francuskiej Tier du cylindre, Les Orphelins i Voisins du Zéro.

French Roulette od Microgaming pozwala na zmianę trybu z REGULAR na EXPERT, co zmienia wygląd paska do nawigacji oraz aktywuje dodatkowe opcje dla gracza.

Ruletka online to gra, w której można stosować wiele różnych strategii. Poniżej, kilka najprostszych propozycji, które można wypróbować we French Roulette od Microgaming.

 1. Progresja: czyli podwojenie stawki po każdej przegranej.
 2. Parlay: obstawianie określonej kwoty + dotychczasowej wygranej.
 3. Uliczka: obstawianie linii rzędu z trzema cyframi.

Wybierając wersję demo French Roulette od Microgaming, mamy szansę potrenować wymienione wyżej zasady i strategie bez ryzyka utraty w gry na prawdziwych pieniędzy.

Inne automaty do gry
arrow-up