French Roulette od BGaming

French Roulette od BGaming
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : BGaming
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : 1-100
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 97.3%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

W ruletkę grali już starożytni Grecy. Od stuleci ta popularna gra stołowa jest nieodłącznym elementem każdego kasyna online i doczekała się kilku różnych wersji.

French Roulette od argentyńskiego producenta gier BGaming nawiązuje do francuskiej wersji tej gry na pieniądze, która – wraz z ruletką europejską – uchodzi za najbardziej popularną wśród fanów hazardu ze względu na proporcjonalnie najniższą przewagę kasyna.

Nasi użytkownicy mogą wypróbować wersję demo gry, zupełnie za darmo, bez konieczności rejestracji i logowania. French Roulette od BGaming jest dostępna zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej i nie wymaga pobierania. Zamiast prawdziwymi pieniędzmi gra się wirtualnymi żetonami, a w roli krupiera występuje komputer lub telefon.

French Roulette od B-Gaming w swojej darmowej wersji to wspaniała opcja, aby nauczyć się zasad tej gry i poznać wszystkie dostępne możliwości zakładów.

Cechy French Roulette od BGaming

Grafika French Roulette od BGaming do złudzenia przypomina prawdziwy stół ruletkowy. Gra Roulette jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, a także zachowuje wszystkie podstawowe zasady i cechy ruletki francuskiej.

Grając w wersję darmową French Roulette od BGaming dostajemy na start określoną ilość wirtualnych żetonów, którymi można obstawiać zakłady między 1 a 100. Oczywiście maksymalna stawka jest uzależniona od tego, jaki rodzaj zakładu chce się wykonać, dlatego też warto zapoznać się z podstawowymi rodzajami zakładów, zanim przystąpi się do gry.

Rodzaj zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce
Zakłady wewnętrzne
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,70%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,40%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 8,10%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,80%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 16,20%
Zakłady zewnętrzne
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 32,40%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 32,40%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 48,60%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 48,60%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 48,60%
Anonse (Call Bets)
Number and Neighbors 35:1 2,70%
Jeu Zero Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Tiers 17:1 5,40%
Orphelins Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Voisins Split 17:1

Three Line 11:1

Corner 8:1

5,4%

8,3%

10,8%

Zakłady specjalne / panelowe
Czarny i Czerwony Split (Red and Black Split) 17:1 5,40%
Finale Plein 35:1 2,70%
Finale Cheval 17:1 5,40%
Finale Cheval/Plein Split 17:1

Straight 35:1

5,4%

2,7%

Poziom zwrotu dla gracza oferowany przez French Roulette od BGaming wynosi 97,3%, co oznacza, że statystycznie szanse na wygraną są bardzo wysokie. Gra posiada opcję autoplay, czyli gry automatycznej oraz możliwość zmiany koloru stołu.

Jak Zagrać we French Roulette od BGaming?

Jak każda ruletka, gra od BGaming wyposażona jest w dwa elementy: stół z 36 numerami i dodatkowymi polami oraz koło z 37 przegrodami i wpadającą w nie kulką. Stół służy do obstawienia zakładu. Robimy to, klikając odpowiedni numer lub sektor stołu, a następnie wybierając nominał żetonu, jaki chcemy obstawić.

Kiedy nasz zakład jest już gotowy, uruchamiamy koło dużym przyciskiem z zakręconą strzałką, które znajduje się po prawej stronie ekranu. Jeśli chcemy powtórzyć poprzedni zakład, klikamy opcję REBET, a jeśli chcemy go zmienić, wybieramy przycisk NEW BETS.

Tym, co charakteryzuje ruletkę francuską, jest tzw. la partage, czyli zasada, według której wylosowanie zera umożliwia graczowi odzyskanie połowy stawki. Należy również pamiętać, że ta wersja ruletki zawiera dodatkowe możliwości zakładów, nieobecne w innych wersjach. Należą do nich: Jeu Zéro, Tier du cylindre, Orphelins i Voisins du Zéro.

Tym, co odróżnia ruletkę od wielu innych gier hazardowych, jest możliwość zastosowania strategii, która pozwoli zmniejszyć potencjalne straty i zmaksymalizować wygraną. Do najczęściej stosowanych strategii French Roulette należą:

 1. Progresja: czyli podwojenie stawki po każdej przegranej.
 2. Parlay: obstawianie określonej kwoty + dotychczasowej wygranej.
 3. Fibonacci: zakłady robione według wzoru liczb Fibonacciego.
 4. D’Alembert: po każdym przegranym zakładzie stawka jest podwyższana o określoną wcześniej stałą kwotę.

Darmowa wersja demo French Roulette od BGaming to niepowtarzalna okazja, aby wypróbować, która z tych strategii okaże się najlepsza, bez ryzyka utraty prawdziwych pieniędzy i bez konieczności rejestracji. Jest to również doskonały trening przed grą za prawdziwe pieniądze.

Inne automaty kasynowe
arrow-up