Extra Chilli

Extra Chilli
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Big Time Gaming
 • Bębny : 6
 • Linie wygrywające : 117649
 • Gra bonusowa : 0.2 - 40
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 96.82
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Extra Chilli – automat za darmo

Jeżeli lubisz nieoczywiste rozwiązania i zaskakujące motywy, to automat Extra Chilli online jest dokładnie tym, którego poszukujesz. Studio Big Time Gaming, które jest odpowiedzialne za jego produkcję, postawiło na sporo innowacyjnych pomysłów. Motywem przewodnim gry są różnokolorowe papryczki chilli, które nadają mu wyrazistości oraz temperamentu.

Extra Chilli automat do gry wyłamuje się z dotychczas znanych zasad. W grze nie ma przypisanej stałej liczby bębnów czy linii wypłat. Są one zmienne, a automat potrafi wypłacać wygrane nawet na 34300 różnych sposobów. Taki schemat gry określany jest mianem Megaways, które często pociąga za sobą olbrzymie wygrane. Dodajmy, że RTP gry to 96.19%, co należy uznać za jeden z lepszych wyników w branży kasynowej. Gracz ma opcję wyboru stawki z zakresu od minimalnej 0.40, do maksymalnej 25.00. Maksymalna jednorazowa wygrana to z kolei nawet 20000x zakład.

Brzmi to zachęcająco, prawda? Jeżeli więc już w tym momencie jesteś zdecydowany na przetestowanie opisywanej gry, możesz zagrać w Extra Chilli online za darmo. Taką możliwość znajdziesz na naszej stronie internetowej. W czytanym przez Ciebie właśnie tekście, widoczne jest okienko z grą. Graj bez rejestracji i bez logowania. Dzięki temu nabędziesz sporo cennego doświadczenia, z którym będziesz mógł rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze.

Extra Chilli – zasady gry, czyli jak rozpocząć?

Nie załamuj rąk, jeżeli to Twój pierwszy kontakt z automatem Megaways, bowiem Big Time Gaming zadbało o jego transparentność. Gra jest bardzo zrozumiała. Oczywiście, konieczne jest zagłębienie się w jej zasady. Najlepiej skorzystać z autorytarnego źródła informacji, którym są reguły gry, opisane bezpośrednio w oknie z grą.

Po załadowaniu ekranu z grą zobaczysz stragan, rumor targowiska oraz bębny, wypełnione papryczkami i symbolami karcianymi. Na sam początek skieruj swój wzrok w kierunku niebieskiego przycisku z białymi kreskami. To tam znajdziesz szczegółowo opisane zasady gry w Extra Chilli automat, tabelę wypłat oraz reguły bonusów, których jest tu bardzo wiele. Kiedy już to zrobisz, pora na rozpoczęcie gry, ale najpierw zapoznaj się, do czego służą poszczególne przyciski oraz gdzie znaleźć najważniejsze informacje, jak chociażby stawkę czy stan konta.

 • Na ekranie z grą ujrzysz podstawowy zestaw bębnów, a poniżej kolejny, na którym mogą pojawić się symbole bonusowe Wild.
 • Powyżej bębnów pojawia się aktywna ilość Megaways, a więc linii wypłaty.
 • Z kolei poniżej bębnów znajdziesz informacje o saldzie konta oraz wybranej stawce zakładu.
 • Po boku umiejscowiono przycisk “buy”, którym możesz wykupić pojedyncze opcje bonusowe.
 • W polu “stake” możesz regulować swoją stawkę na obrót.
 • Z kolei widocznym poniżej małym zielonym przyciskiem możesz wywołać automatyczne obracanie się bębnów.
 • Szeroki zielony przycisk służy zaś do pojedynczego obrotu bębnami.

Jak sam widzisz, automat nie jest w żaden sposób skomplikowany. I nie ma tu najmniejszego znaczenia, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w kasynach czy jesteś starym wyjadaczem. Jesteśmy pewni, że dasz sobie radę. Warto podkreślić, że kluczem do sukcesu jest mieszkanka szczęścia i dobrych manier. Warto dokładnie poznać specyfikę gry, grając w Extra Chilli za darmo, przeanalizować tabelę wypłat i bonusy oraz rozsądnie gospodarować budżetem na grę, nie ładując wszystkiego w kilka pojedynczych obrotów.

Funkcje w grze Extra Chilli

Co jeszcze kryje w sobie Extra Chilli gra? System Megaways to dopiero początek przygody po tajemnicach bonusowych na tym automacie online. Wszystko opisaliśmy w szczegółach poniżej.

 • Megaways – jak działa? Każda trafiona kombinacja “spada” z ekranu, a w jej miejsce pojawiają się nowe symbole, które mogą stworzyć kolejny wygrywający układ. Taka kaskada potrafi powtarzać się nawet kilka razy pod rząd podczas jednego obrotu.
 • Scatter – symbole rozproszenia kryją się pod literami H, O, T. Trafienie trzech z nich aktywuje darmowe spiny. Zyskasz 8 darmowych obrotów, a jeżeli podczas nich natrafisz na kolejnego scattera, otrzymasz dodatkowe 4 darmowe spiny.
 • Wild – dziki symbol kryje się pod symbolami fajerwerków. Działa on klasycznie, zastępując wszystkie podstawowe symbole, za wyjątkiem scattera.
 • Free Spin Scatter – na czterech dodatkowych bębnach mogą pojawić się pozłacane puchary z chilli. Kiedy zobaczysz trzy takie symbole, otrzymasz cztery darmowe spiny, a w przypadku czterech, aż osiem darmowych spinów.
 • Re-Spin – symbol bonusowy na dodatkowym rzędzie bębnów wywoła darmowy re-spin.
 • Free Spin Gamble – kiedy wygrasz darmowe spiny, możesz zaryzykować w grze gamble. W ten oto sposób możesz zwiększyć pulę darmowych obrotów nawet do 24 free spins. Możesz jednak też przegrać wszystko.

Automat, co oczywiste, dostępny jest także w wersji mobilnej na telefony komórkowe. Nie ma na nim jackpota, ale wszystkie opisane bonusy, a także możliwość wygrania 20000x zakładu już są i tak wystarczająco kuszące.

Tabela wypłat Extra Chilli

Podstawowe symbole w grze kryją się pod tytułowymi papryczkami chilli. Dostępne są aż cztery kolory, z których najcenniejszy jest różowy, płacący 50-krotność zakładu. Chilli zostały uzupełnione symbolami karcianymi i nie jest to niczym nadzwyczajnym, bowiem ma miejsce na większości automatów hazardowych. Spójrz poniżej na kompletną tabelę wygranych.

Symbole Maksymalna wygrana
Różowa Papryczka x50
Czerwona Papryczka x7.5
Niebieska i Zielona Papryczka x2
A i K x1.75
Q i J x1
10 x0.9
9 x0.8

Podsumowanie

Nie mamy ani grama wątpliwości, że warto zagrać w slot Extra Chilli demo. Dzięki temu poznasz mechanikę i specyfikę tego niesamowitego automatu online. Propozycja Megaways to absolutnie jedna z najlepszych opcji na wyważenie drzwi z napisem “duża wygrana”. Mnogość opcji bonusowych jeszcze bardziej potęguje Twoje szanse na końcowy sukces. Różne warianty darmowych spinów to coś, co szczególnie podoba się graczom, żądnym najlepszych emocji.

Zapoznaj się z grą, poćwicz i pędź do jednego z kasyn online na prawdziwe pieniądze. Uczciwie musimy przyznać, że jest to jeden z najlepszych automatów hazardowych, z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnim czasie. Co najważniejsze, nie jest to kolejna kopia jakiejś, już wcześniej znanej gry, a zupełna nowość. Jeżeli nawet do tej pory nie lubiłeś chilli, to jesteśmy pewni, że ostre papryczki w wydaniu hazardowym zadowolą Twoje podniebienie. Powodzenia i dużych wygranych!

Inne automaty do gry
arrow-up