European Roulette od Gamevy

European Roulette od Gamevy
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Gamevy
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 97.3%
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Gamevy to niewielki brytyjski producent gier, który w 2015 roku wygrał w konkursie Pitch ICE jako najlepiej zapowiadający się startup roku. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła, a w swoim portfolio posiada wiele interesujących propozycji.

Wśród nich na uwagę zasługuje European Roulette, czyli ruletka w wersji europejskiej, dokładnie taka jak ta dostępna w tradycyjnych kasynach. Wersje cyfrowe popularnych gier hazardowych, w tym European Roulette od Gamevy, zyskują coraz większą popularność właśnie dlatego, że pozwalają poczuć się jak w prawdziwym kasynie bez konieczności wychodzenia z domu.

Co więcej, istnieją wersje demo, które pozwalają „pobawić się” w hazard bez ryzyka przegranej. European Roulette od Gamevy w swojej darmowej wersji to niepowtarzalna szansa, aby zapoznać się z zasadami tej fascynującej gry, nie martwiąc się, że opróżni ona nasz portfel. Nie wymaga rejestracji ani depozytu, a rolę krupiera odgrywa telefon lub komputer.

Cechy European Roulette od Gamevy

Skomplikowane zasady i nadmierna ilość przycisków często odstraszają mniej doświadczonych graczy. Na szczęście European Roulette od Gamevy wcale taka nie jest. Cechuje ją wyjątkowa przejrzystość i prostota wyglądu. Fani ruletki zobaczą więc tradycyjny zielony stół z 37 numerami oraz wydzielone białymi liniami pola służące do stawiania zakładów. Przy każdym spinie pojawi się animowane wirujące koło z poruszającą się po nim kulką. Dokładnie tak jak w Las Vegas.

Wersja demo European Roulette od Gamevy daje graczom na start 9000 wirtualnych monet służących do obstawiania zakładów. Dostępnych jest 5 nominałów żetonów (1, 5, 10, 25, 50). Najmniejsza stawka, jaką można postawić przy jednym obrocie koła to 1. Nie ma natomiast limitu górnego: można na jeden obrót postawić wszystkie swoje środki.

Według informacji w grze statystyczny poziom zwrotu dla gracza wynosi 97,3%, co sprawia, że nasze szanse na odzyskanie zainwestowanych monet są wysokie. Tabela poniżej pokazuje prawdopodobieństwo wygranej dla każdego rodzaju zakładu.

Rodzaj zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce Europejskiej
Zakłady wewnętrzne
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,70%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,40%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 8,10%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,80%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 16,20%
Zakłady zewnętrzne
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 32,40%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 32,40%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 48,60%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 48,60%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 48,60%

Jak widać, European Roulette od Gamevy przewiduje tylko podstawowe rodzaje zakładów. Nie występuje w niej ani zakład na 5 numerów (Basket) znany z ruletki amerykańskiej, ani typowe dla wersji francuskiej Voisins du Zéro, Orphelins i Tier du Cylindre.

Jak Zagrać w European Roulette od Gamevy?

Zasady European Roulette od Gamevy są dokładnie takie same jak dla tradycyjnej ruletki. Należy wybrać numer lub grupę numerów według tabeli przedstawionej powyżej, a następnie dopasować wysokość zakładu odpowiednią wielkością żetonów. Duży okrągły przycisk w prawej dolnej części ekranu wprowadza w ruch koło, po którym zaczyna się kręcić kulka. Koło podzielone jest na 37 przegródek, czyli tyle, ile numerów w tej grze. Wygrywa ten numer, na którym zatrzyma się kulka.

Pasek nawigacyjny znajdujący się na dole ekranu zawiera wszystkie istotne funkcje. Wybierając odpowiedni przycisk, można podwoić zakład, przejść na tryb gry automatycznej, cofnąć zakład, a także sprawdzić dokładne reguły gry na pieniadze.

Mimo że ruletka jest grą losową, warto spróbować pomóc trochę szczęściu, stosując którąś z popularnych strategii. Wersja demo European Roulette od Gamevy jest do tego doskonałą okazją, bo nie wiąże się z ryzykiem utraty własnych pieniędzy:

 • strategia Martingale
 • strategia D’Alembert
 • strategia trójkowa
 • strategia 300
 • strategia Shauna
 • strategia „uliczki”.

Polecamy o nich poczytać i sprawdzić, czy działają.

Inne automaty kasynowe
arrow-up