Dazzle Me

Dazzle Me
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : NetEnt
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 76
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : -
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Dazzle Me – automat za darmo

Dazzle Me automat online za darmo to dzieło autorstwa studia deweloperskiego NetEnt, które wypuściło ten tytuł na rynek w 2015 roku. Jak sama nazwa wskazuje, gra przepełniona jest blichtrem i luksusem, większość symboli w grze związana jest z diamentami, które zapewniają naprawdę przyjemne wypłaty. Dazzle Me to automat klasyczny posiadający prostą rozgrywkę i mechanikę, która sprawia, że czas przestaje mieć znaczenie. Dazzle Me posiada kilka funkcji specjalnych gwarantujących dobrą zabawę i wysokie nagrody. Wejdź w świat przepychu i błyszczących symboli, aby zdobyć główną nagrodę w postaci 40,000 monet.

Przetestuj automat Dazzle Me wykorzystując do tego celu wersję demo, która nie wymaga rejestracji i dokonywania depozytu. Oznacza to, że każdy gracz może przetestować sposób działania tego automatu bez ponoszenia ryzyka finansowego. Wersja Dazzle Me demo dostępna jest na naszej stronie, sprawdź i zakręć bębnami już teraz.

Dazzle Me – zasady gry

Oprawa graficzna automatu Dazzle Me online jest przyjemna dla oka, na tablicy doświadczymy wielu jasnych kolorów, a wszystkie symbole mienią się w oczach i błyszczą. Automat charakteryzuje się dosyć odmiennym systemem bębnów, który jest nieregularny. W praktyce znajdziemy tutaj 5 bębnów, z których pierwsze dwie rolki posiadają 3 rzędy, kolejne dwie 4 rzędy symboli a ostatnia aż 5 rzędów symboli. W sumie istnieje tutaj aż 76 płatnych linii. Prowadzenie gry jest łatwe i intuicyjne. Rozpoczynając grę, gracz zobowiązany jest wyłącznie do doboru stawki na każdy spin poprzez dobór wartości każdej monety (od 0,01 do 1) oraz poziom zakładu od 1 do 10. Teraz pozostało jedynie kliknąć w przycisk oznaczający spin i cieszyć się dobrą zabawą. Poniżej przedstawiamy przyciski widoczne na głównym panelu funkcyjnym:

 • Coin Value – określenie wartości każdej monety.
 • Max Bet – automatyczne ustawienie maksymalnej stawki na każdy spin.
 • Dwie przeciwstawne strzałki – kliknięcie oznacza spin i rozpoczęcie gry.
 • Autoplay – przejście na tryb automatycznej rozgrywki.
 • Level – ustawienie poziomu stawki.
 • „i” – przejście do zasad obowiązujących w grze.
 • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku w grze.
 • „?” – przejście na podstronę zawierającą instrukcję gry przygotowaną przez dewelopera.
 • Klucz naprawczy – możliwość sterowania podstawowymi ustawieniami w grze takimi jak, zablokowanie pojawiających się animacji, a także uruchomienie opcji Quick Spin przyśpieszającej ruch bębnów.

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem gry konieczne jest zapoznanie się z zasadami oraz instrukcją gry, która dostępna jest poprzez kliknięcie przycisku „i”. Współczynnik RTP wynosi w tej grze 96,9%, a zmienność znajduje się na niskim poziomie. Gwarantuje to bardzo częste wygrane jednak trafienie Jackpota może wiązać się z nieco większym wysiłkiem i zdecydowanie dłuższym czasem, który trzeba będzie poświęcić, aby do niego dotrzeć.

Cechy charakterystyczne automatu Dazzle Me

Dazzle Me automat zaskakuje ilością funkcji oraz mechaniką działania. Gracze rozpieszczani są tutaj przez wiele ciekawych funkcji, które sowicie nagradzają za spełnienie określonych warunków. Niebieski szafir to symbol Wild, który standardowo potrafi wyłącznie zastąpić dowolny symbol w grze w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Ułożenie minimum 3 symboli niebieskiego logo z napisem „Free Spins” powoduje przyznanie darmowych spinów. Ich ilość zależna jest od liczby bonusowych symboli:

 • 3 symbole „Free Spins” – 8 darmowych spinów,
 • 4 symbole „Free Spins” – 12 darmowych spinów,
 • 5 symboli „Free Spins” – 16 darmowych spinów.

Interesującym rozwiązaniem jest funkcja Linked Reels, która może uaktywnić się podczas rundy bonusowej z darmowymi spinami. Na początku każdego darmowego obrotu losowa grupa bębnów może zostać połączona, co gwarantuje olbrzymie nagrody.

Deweloper NetEnt stworzył automat z myślą o graczach wykorzystujących do gry urządzenia mobilne. Dzięki temu możesz cieszyć się grą na wszystkich urządzeniach mobilnych bez względu na system operacyjny, a także typ urządzenia zaczynają od telefonu a kończąc na tablecie. Oprogramowanie HTML5 sprawia natomiast, że gra działa bezpośrednio w przeglądarce i nie ma konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowania. Jeżeli chcesz zdynamizować grę, możesz wykorzystać funkcję „Auto Play”, dzięki której możliwe jest przejście na rozgrywkę automatyczną, którą można ustawić na minimum 10 a maksymalnie 1000 rund.

Tabela wypłat w Dazzle Me

Dazzle Me automat do gry wypełniony jest wartościowymi diamentami, szafirami i klejnotami, które mogą przynieść mnożnik dochodzący do x200 od postawionego zakładu. Symbole o największej wartości jest tutaj szczęśliwa siódemka. Poniżej przedstawiamy tabelę z symbolami występującymi w automacie Dazzle Me oraz informacją o nagrodach, które mogą wypłacić.

Symbol X2 X3 X4 X5
Niebieski i zielony diament 3 5 20
Różowy i czerwony diament 4 8 30
Dzwonek 1 8 15 100
Siódemka 1 12 30 200

Wnioski

Głównym celem automaty Dazzle Me gra jest zapewnienie doskonałej rozrywki połączonej z możliwością zarobienia niezłych pieniędzy. NetEnt stworzył grę, w której główna nagroda może dochodzić do nawet 40,000 monet a RTP wynosi 96,9%. Innowacyjny układ tablicy i asymetryczna ilość rzędów sprawia, że linia wypłat oraz możliwych kombinacji jest zwiększona a monotonia przerwana. Dołącz do zabawy i postaraj się zebrać jak największą ilość błyszczących diamentów. Pamiętaj, że przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w online casino możesz wykorzystać automat Dazzle Me za darmo w wersji demo, aby dokładnie przygotować się do walki o duże wygrane.

Inne automaty do gry
arrow-up