Burning Hot

Burning Hot
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : EGT
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 5
 • Gra bonusowa : 5-1400
 • Liczba żetonów na spin: : Nie
 • RTP : 96.45
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Burning Hot – darmowy automat

Burning Hot to klasyczny automat owocowy stworzony przez studio deweloperskie EGT. Gra pojawiła się na rynku w 2019 roku i od samego początku zdobywała olbrzymie grono fanów. Automat nawiązuje do starych dobrych czasów, kiedy to automaty stacjonarne biły rekordy popularności. Zarówno ścieżka dźwiękowa, jak i prosta i nieskomplikowana oprawa wizualna występująca w tej produkcji jest charakterystyczna dla klasycznych automatów w stylu retro. Ponadto gra wypełniona jest owocami, symbolami Scatter oraz Wild a najwyższa wygrana wynosi tutaj 60,000 monet.

Zapoznaj się dokładnie z mechaniką gry korzystając z opublikowaną na naszej stronie wersji Burning Hot demo. Zapewnia ona pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności gry bez rejestracji i ryzyka własnego kapitału. Stanowi to doskonały moment na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami oraz przebiegiem gry. Kontynuuj przegląd naszej recenzji i poznaj dokładnie wszystkie szczegóły, którymi charakteryzuje się ten automat.

Burning Hot – Zasady Obowiązujące w Grze

Klasyczne automaty takie jak Burning Hot online charakteryzują się prostotą zarówno w kwestii mechaniki, jak i oprawy wizualnej czy dźwiękowej. Głównymi symbolami, jakie możemy znaleźć w tej produkcji to owoce, gwiazdki czy dzwonki. Gra jest zbudowana poprawnie, mimo swojego klasycznego podejścia zawiera symbole specjalne takie jak Wild czy Scatter. Jeżeli szukasz gry, która jest nowoczesna i posiada wiele efektów specjalnych, to możesz czuć się zawiedziony. Podczas gry nie występuje żadna muzyka, istnieją tylko proste dźwięki podczas dokonywania spinów czy też w trakcie wygranych kombinacji.

Rozpoczynając grę, gracz musi zdecydować o stawce, za która chce grać. Może to zrobić, korzystając z dolnego panelu funkcyjnego, na którym znajdują się kafelki z wartością każdego zakładu: 5, 10, 25, 50 i 100 monet na spin. Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z istniejącymi przyciskami oraz funkcję jaką pełnią podczas gry. Poniżej przedstawiamy listę przycisków łącznie z opisem ich funkcji którą pełnią w trakcie rozgrywki:

 • Dwie zakręcone strzałki – przycisk oznaczający spin, kliknięcie spowoduje zakręcenie bębnami.
 • Play – przycisk, po którego kliknięciu możemy aktywować tryb gry automatycznej na określoną liczbę rund.
 • Trzy poziome kreski – przejście do instrukcji gry oraz tabeli wypłat przygotowanej przez dewelopera.
 • Strzałki w 4 strony świata – uruchomienie trybu pełnoekranowego.
 • Kafelki z wartością liczbową – istnieje 5 kafelków, które oznaczają wartość zakładu na każdy spin.
 • Głośnik – kliknięcie umożliwia sterowanie dźwiękiem w grze.
 • Trzy strzałki skierowane w prawą stronę – ustawienie szybkości rozgrywki.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem rozgrywki dokładnie zapoznać się z zasadami oraz instrukcją gry, która przygotował deweloper. Jest to ważne i pozwoli uniknąć pewne problemy, które mogą wyniknąć z braku znajomości mechaniki gry.

Cechy charakterystyczne automatu Burning Hot

Burning Hot gra to klasyczny automat owocowy posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 5 stałych linii wypłat. Minimalna stawka w tej grze wynosi 5 monet, natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 100 monet.

Zielona koniczyna pełni funkcję Wild i może pojawić się wyłącznie na bębnach 2, 3 i 4. Kiedy już się pojawi może zastąpić każdy dowolny symbol oprócz symbolu Scatter. Prawdziwym znakiem rozpoznawczym automatu Burning Hot są aż dwa symbole Scatter, które tutaj występują. Pierwszy z nich jest reprezentowany przez symbol dolara a drugi przez różową gwiazdę i może pojawić się wyłącznie na bębnach 1, 3 i 5. Ponadto w grze występują losowo aktywowane jackpoty, które w momencie aktywacji na ekranie wyświetli się 12 kart, a gracz zostanie poproszony o wybranie tylko 3. Wygrana nastąpi w momencie, gdy 3 wybrane przez nas karty będą posiadały ten sam kolor.

Burning Hot automat do gry dysponuje również znaną i popularną funkcją „Gamble”, z której możemy skorzystać za każdym razem, gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej opcji, otworzy się nowy ekran, na którym widoczna będzie talia kart, a zadaniem gracza jest wybranie odpowiedniego koloru karty. Poprawna odpowiedź spowoduje podwojenie nagrody, natomiast błędna zlikwiduje całą naszą stawkę.

Deweloper EGT zaimplementował w tej grze RTP o wartości 96,45% połączoną ze średnią lub wysoką zmiennością. Gwarantuje to, że stosunkowo regularnie istnieje możliwość generowania wysokich wygranych z dużo większym prawdopodobieństwem niż w innych produkcjach tego typu.

Aby zdynamizować grę, możliwe jest skorzystanie z funkcji auto odtwarzanie, dzięki której przejdziemy w tryb gry automatycznej przez określoną liczbę rund. Inną możliwością przyspieszenia rozgrywki są 3 tryby „fast play”, dzięki któremu obroty bębnów zostaną przyśpieszone a występujące animacje pomijane lub przyspieszane. Istnieje również możliwość, przytrzymania przycisku spin co spowoduje uruchomienie funkcji „Turbo Spin”. Pozwala to na generowanie dużo większej liczby zakręceń niż normalnie.

Gracze, którzy lubią korzystać z automatów na wyjeździe, z dala od swojego komputera bez problemu mogą grać z wykorzystaniem dowolnego urządzenia mobilnego. Automat zbudowany jest z wykorzystaniem technologii HTML 5, dzięki czemu gra automatycznie dostosowuje się do urządzenia, z którego korzystamy. Bez względu na system operacyjny, a także przekątną ekrany. Aby mieć możliwość gry, nie jest również konieczne pobieranie zewnętrznego oprogramowania. Gra uruchamia się w trybie instant bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Tabela wypłat Burning Hot

Wygrana w automacie Burning Hot za darmo następuje zawsze, wtedy gdy ułożymy minimum 3 symbole w płatnej linii. Automat wypełniony jest owocami oraz innymi symbolami klasycznymi takimi jak dzwonki czy szczęśliwa siódemka. Poniżej udostępniamy tabelę zawierającą dostępne symbole oraz ich wartość:

Symbol X2 X3 X4 X5
Wiśnie, cytryny, pomarańcza, śliwki 200 600 2,000
Dzwonek 400 1,000 4,000
Arbuz 800 2,000 10,000
Winogrona 800 2,000 10,000
Dolar (Scatter) 300 2,000 10,000
Różowa gwiazda (Scatter) 2,000
Siódemka 200 1,000 4,000 60,000

Wnioski

Burning Hot automat prezentuje klasyczne podejście do automatów owocowych w połączeniu z delikatną nutką nowoczesności w postaci kilku funkcji specjalnych. Gra zawiera w swojej mechanice funkcję Jackpot, co gwarantuje możliwość potężnych wygranych. Najwyższa wygrana może dochodzić do nawet 60,000 monet. Gra nie posiada dodatkowych mnożników, ale w zamian tego deweloper udostępnia nam aż dwa symbole Scatter, które gwarantują dobrą zabawę połączoną z wysokimi nagrodami. Ponadto za każdym razem, gdy uda nam się ułożyć wygraną kombinację możemy podwoić naszą wygraną korzystają z funkcji gamble. Dołącz do zabawy w stylu retro i poznaj wszystkie możliwości tej gry korzystając z wersji Burning Hot online za darmo która dostępna jest na naszej stronie.

Powodzenia w grze na prawdziwe pieniądze w kasynie online!

Inne automaty do gry
arrow-up