American Roulette od NetEnt

American Roulette od NetEnt
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : NetEnt
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 94.74%
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Online Ruletka to gra stołowa, która od stuleci przyciąga fanów, oferując emocje i szanse na dużą wygraną. Doczekała się kilku odmian, wśród których jedną z najpopularniejszych jest ruletka amerykańska. Jej cechą charakterystyczną jest to, że posiada dodatkowe „podwójne” zero występujące zarówno na stole, jak i na kole.

W dobie kasyn internetowych i gier hazardowych online dużym uznaniem wśród fanów cieszy się American Roulette od szwedzkiej firmy NetEnt, jednego z najstarszych producentów gier hazardowych na świecie. Gra dostępna jest online i nie wymaga konieczności ściągania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Szczególnie godna polecenia jest wersja demo American Roulette od NetEnt, pozwala bowiem poćwiczyć swoje umiejętności w sposób zupełnie darmowy i anonimowy (nie jest wymagana rejestracja). Grając wirtualnymi monetami, można nacieszyć się tą ekscytującą rozrywką, nie martwiąc się, że pieniądze przepadną. Jeśli jednak chcesz przeżyć burzę emocji, możesz wybrać jedno z legalnych kasyn oferowanych na stronie i spróbować szczęścia w grze na prawdziwe pieniądze.

Cechy American Roulette od NetEnt

Firma NetEnt wypuściła swoją American Roulette na rynek w 2014 roku i od tego czasu gra znajduje się w czołówce najpopularniejszych wersji tej gry. Wersja demo oferuje graczom darmowe 3000 wirtualnych monet o nominałach od 0,10 aż do 1000, co pozwala zarówno na ostrożną zabawę, jak i na wysokie zakłady z dreszczykiem emocji. Minimalny zakład to 0,10, natomiast maksymalny limit uzależniony jest od tego, jakie pole lub numer chcemy obstawić.

Dodatkowe „podwójne” zero sytuuje poziom zwrotu gracza RTP w okolicach 94,74%, co jest typowym wynikiem dla tego typu gier. Tabela poniżej pokazuje prawdopodobieństwo wygranej w zależności od rodzaju zakładu.

 

Rodzaj Zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce Amerykańskiej
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,60%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,30%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 7,90%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,50%
Pierwsze 5 numerów (Five) 6 do 1 13,20%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 15,80%
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 31,60%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 31,60%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 47,40%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 47,40%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 47,40%

American Roulette od NetEnt slot za darmo

Do pozostałych cech i funkcji American Roulette od NetEnt należą:

 • Możliwość gry automatycznej.
 • Opcja wysunięcia dodatkowej planszy do obstawiania.
 • Zapis dotychczasowych wyników statystycznych i tzw. ciepłych i zimnych numerów.

Jak Zagrać w American Roulette od NetEnt?

Tym, którzy nigdy nie grali w ruletkę, podpowiadamy, że polega ona na obstawieniu wybranego numeru lub grupy numerów, a następnie zakręcenia kołem. Jeśli poruszająca się po nim kulka wpadnie do przegródki zgadzającej się z naszym zakładem – wygrywamy.

W American Roulette od NetEnt chodzi dokładnie o to samo. Aby postawić zakład, należy wybrać odpowiedni nominał monety, a następnie kliknąć ten numer lub obszar stołu, który naszym zdaniem ma szansę na wygraną. Duży, czarno-zielony przycisk w prawym dolnym rogu ekranu służy do wprawienia koła w ruch. Kiedy obracająca się po kole kulka wpadnie do którejś z 38 przegródek, wirtualny krupier ogłasza wygrywający numer.

Wielu doświadczonych graczy pomaga swojemu szczęściu w ruletce, stosując pewne strategie gry. American Roulette od NetEnt to doskonała okazja, żeby je wypróbować.

American Roulette od NetEnt automat hazardowe za darmo

Do najczęściej stosowanych strategii należą:

 • Podwojenie stawki po każdej przegranej.
 • System Shauna.
 • Obstawianie określonej stawki + dotychczasowej wygranej.
 • System „uliczki”.
 • System 300.

Wybierając darmową wersję American Roulette od NetEnt, nie musimy bać się przegranej. Jest to doskonała okazja, aby przećwiczyć swoje umiejętności i dokładnie nauczyć się wszystkich rodzajów zakładów. Gra jest dostępna zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej, co sprawia, że American Roulette od NetEnt może urozmaicić każdą nudną chwilę.

Inne gry kasynowe
arrow-up