American Roulette od Microgaming

American Roulette od Microgaming
Podstawowe cechy slotu
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 96,8%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Amerykańska wersja ruletki online różni się od innych tym, że posiada dwa zera, jedno pojedyncze, a drugie podwójne, co podnosi nieco szanse kasyna. Z drugiej strony występują w niej tylko zakłady wewnętrzne, zewnętrzne oraz tzw. sąsiedzi, co oznacza mniej skomplikowane reguły.

Jeśli interesuje was wypróbowanie “młodszej” wersji tej popularnej gry na prawdziwe pieniądze, polecamy American Roulette od Microgaming. Renoma producenta zapewnia, że zarówno pod względem technicznym, jak i graficznym gra sprosta nawet najbardziej wysokim wymaganiom.

Zapraszamy do wypróbowania wersji demo American Roulette na naszym portalu. Jest ona bezpłatna i nie wymaga rejestracji, można więc spokojnie pobawić się w zakłady wirtualnymi żetonami. Tym, którzy wolą hazard na prawdziwe pieniądze, polecamy poszukać tej wersji ruletki w wybranym kasynie internetowym. Na pewno się nie zawiedziecie. Pamiętajcie, że grając w ruletkę online, naszym przeciwnikiem jest komputer!

Cechy American Roulette od Microgaming

Gra jest dostępna w dwóch wersjach: podstawowej – tylko z zakładami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz dla ekspertów – gdzie dodatkowo można stawiać również zakłady sąsiedzkie, czyli Voisins.

Stan początkowy salda wynosi 2000 żetonowych kredytów o sześciu różnych nominałach (od 1 do 25). Każdy rodzaj zakładu ma swój własny limit, jeśli chodzi o stawkę górną, nie ma natomiast ograniczeń dla całkowitej kwoty wszystkich zakładów w danej rundzie, innej niż dostępne saldo (przynajmniej w wersji demo).

Ze względu na dodatkowe podwójne zero, poziom RTP dla American Roulette od Microgaming wynosi niecałe 95%. Prawdopodobieństwo wygranej w zależności od typu zakładu przedstawia się następująco:

Rodzaj zakładu Szanse na wygraną w Ruletce Amerykańskiej Prawdopodobieństwo
1 numer (Straight Up) 2,60% 35 do 1
2 numery obok siebie (Split) 5,30% 17 do 1
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 7,90% 11 do 1
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 10,50% 8 do 1
Pierwsze 5 numerów (Five) 13,20% 6 do 1
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 15,80% 5 do 1
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 31,60% 2 do 1
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 31,60% 2 do 1
Odd/Even (Parzyste/Nieparzyste) 47,40% 1 do 1
Red/Black (Czerwone/Czarne) 47,40% 1 do 1
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 47,40% 1 do 1

Jak widać, największe szanse na wygraną dają zakłady 1 do 1 i to właśnie je polecamy początkującym graczom, którzy jeszcze nie do końca wypracowali swoje własne strategie.

Jakie dodatkowe funkcje posiada American Roulette od Microgaming? W wersji dla ekspertów możliwe jest ustawienie automatycznego trybu gry oraz szybkie ustawienie żetonów na wielu polach stołu i późniejsze zapisanie tego formatu. Można również sprawdzić podsumowanie dotychczasowych zakładów (BET SUMMARY). U góry ekranu zapisywane są gorące i zimne numery w danej grze.

Jak zagrać w American Roulette od Microgaming?

Propozycja Microgaming jest bardzo przystępną grą, nastawioną zarówno na początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Poniżej opisujemy, w jaki sposób stawiane są w niej zakłady.

 1. Wybieramy nominał żetonu strzałką w lewo lub w prawo, następnie najeżdżamy kursorem na wybrane pole stołu i kliknięciem opuszczamy żeton.
 2. Aby powiększyć stawkę przy tym samym nominale, wystarczy powtórzyć kliknięcie odpowiednią ilością razy. Całkowita wartość zakładu pojawi się w polu BET.
 3. Możliwe jest postawienie wielu zakładów na jeden obrót koła.
 4. Aby wprowadzić koło w ruch, naciskamy przycisk SPIN.
 5. W przypadku wygranej zostanie ona wyświetlona w polu z napisem WIN i dodana do naszego salda (DEMO CREDITS).
 6. Zakłady można:
  1. powtórzyć – REPEAT
  2. usunąć – UNDO
  3. dodać ponownie – REDO
  4. wyczyścić całkowicie – CLEAR
 7. Czerwone przyciski REGULAR i EXPERT zmieniają tryb gry z mniej na bardziej zaawansowany.
 8. Przycisk HELP otwiera dodatkowe okno z pełną ofertą gier stołowych Microgaming i ich opisem.

Mamy nadzieję, że spodoba się wam American Roulette od Microgaming i że dopisze wam w niej szczęście. Spróbujcie dodatkowo poczytać o popularnych strategiach stosowanych w ruletce, można je wykorzystać również i tu.

Inne gry kasynowe
arrow-up