American Roulette od Betsoft

American Roulette od Betsoft
Podstawowe cechy slotu
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 93.7%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Czy wiecie, że w swojej pierwotnej formie koło ruletki amerykańskiej posiadało tylko 28 numerów? Ponadto, pojawiało się na nim pojedyncze i podwójne zero oraz orzeł symbolizujący niepodległość USA. Oczywiście od tego czasu zasady się zmieniły, pojawiło się 8 nowych numerów, a symbol orła zniknął.

American Roulette od Betsoft, jednej z największych iGaming firm na świecie, nawiązuje oczywiście do współczesnych zasad tej popularnej gry kasynowej. W przyjemnych dźwiękach fortepianu pozwala graczom przenieść się w klimaty prawdziwego kasyna i doświadczyć dreszczyku emocji związanego z grą prawdziwe na pieniądze.

Specjalnie dla naszych fanów udostępniamy darmową wersję demo American Roulette od Betsoft, aby mogli nacieszyć się tą emocjonującą rozrywką bez obawy, że stracą pieniądze. Wersja bez rejestracji i bez logowania pozwala stawiać zakłady wirtualnymi żetonami, a krupierem jest tu własny komputer, telefon lub tablet.

Cechy American Roulette od Betsoft

Amerykańska ruletka online od firmy Betsoft perfekcyjnie imituje swoim wyglądem klasyczny stół ruletkowy. Na jego środku widnieją okrągłe numery od 1 do 36 oraz dodatkowe pola związane z różnymi rodzajami zakładów, jakie są dopuszczalne w tej grze (w tym pola z pojedynczym i podwójnym zerem).

Wersja darmowa American Roulette od Betsoft daje graczom w prezencie na start 1000 wirtualnych monet o różnych nominałach (0,25 – 1 – 5 – 25 – 100 – 500). To nimi obstawia się zakłady. Minimalna dopuszczalna wielkość całkowita, jaką można postawić na jeden obrót koła to 1, a maksymalna to 100. Może ona zostać podzielona na kilka różnych zakładów w zależności od ich rodzaju i stawki.

Jak Zagrać w American Roulette od Betsoft?

O co chodzi w ruletce? W prostych słowach należy przewidzieć, w której z 38 przegródek koła zatrzyma się wirująca po nim kulka, obstawiając wybrany numer lub kombinację numerów od 1 do 36 oraz podwójne, lub pojedyncze zero.

American Roulette od Betsoft stosuje takie same zasady. Zakład zaznacza się, klikając kursorem myszki wybrany numer lub obszar zielonego stołu, a następnie wybiera się kwotę, jaką chce się obstawić. Służą do tego obrazki żetonów o różnych nominałach znajdujące się na dole ekranu. Jeśli chcemy, można postawić kilka różnych zakładów, byleby ich wielkość całkowita nie przekraczała 100.

Szczegółowy opis możliwych zakładów znajduje się w samej grze i jest dostępny pod przyciskiem „?” w lewym dolnym rogu ekranu. Rodzaje zakładów w ruletce amerykańskiej wyjaśnia również nasza tabela poniżej.

Rodzaj Zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce Amerykańskiej
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,60%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,30%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 7,90%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,50%
Pierwsze 5 numerów (Five) 6 do 1 13,20%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 15,80%
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 31,60%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 31,60%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 47,40%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 47,40%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 47,40%

Kiedy nasz zakład jest już gotowy, wystarczy przycisnąć przycisk SPIN, aby koło ruszyło. Szybko dowiemy się, czy dopisało nam szczęście i czy nasze saldo (BALANCE) powiększy się czy pomniejszy. Jeśli postawiony zakład był pomyślny, można go powtórzyć, klikając przycisk REPEAT. W przypadku gdy chcemy zmienić rodzaj zakładu, wybieramy CLEAR.

Czy istnieją w ruletce internetowej jakieś strategie pozwalające zwiększyć szansę na wygraną lub zredukować straty? Oczywiście! I zdecydowanie mogą one zostać wypróbowane również w American Roulette od Betsoft. Szczególnie sprzyja temu darmowa wersja tej gry, bo nie wiąże się z ryzykiem prawdziwej przegranej.

Poniżej kilka prostych strategii:

 • Podwojenie stawki po każdej przegranej.
 • Obstawianie określonej stawki + dotychczasowej wygranej.
 • System Shauna.
 • System 300.
 • System „uliczki”.

Zapraszamy do ich wypróbowania w American Roulette od Betsoft bez rejestracji i całkowicie za darmo!

Inne automaty do gry
arrow-up