American Roulette od Belatra

American Roulette od Belatra
Podstawowe cechy slotu
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : -
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

American Roulette od Belatra

Amerykańska Ruletka rodem z Białorusi?! Dlaczego nie? W 2016 roku Belatra Games z siedzibą w Mińsku wypuściła na rynek swoją wersję tej nigdy niestarzejącej się gry.

American Roulette od Belatra szybko zyskała całe rzesze fanów dzięki dodatkowym możliwościom i cechom niedostępnym w innych internetowych wersjach tej gry. Dla przykładu: można tu wybrać jeden z trzech dostępnych stołów różniących się dopuszczalnymi wysokościami zakładu. Pozwala to dostosować grę do naszego preferowanego stylu – bardziej lub mniej agresywnego.

Tym, którzy chcieliby wypróbować swoich sił w American Roulette od Belatra, proponujemy darmową wersję demo, gdzie zamiast prawdziwych pieniędzy gra się wirtualnymi kredytami FUN. Jak sama nazwa wskazuje (FUN to po angielsku ZABAWA), oferują one możliwość wspaniałej rozrywki bez ryzyka utraty prawdziwych pieniędzy.

Zwolennikom prawdziwego hazardu wersja American Roulette od Belatra zapewnia doskonałą okazję do treningu i powtórki z zasad, zanim zdecydują się powalczyć o prawdziwą wygraną.

Cechy American Roulette od Belatra

Zasady ruletek internetowych są dokładnie takie same jak w każdym kasynie. Jeśli więc ktoś grał wcześniej na prawdziwym stole, bez problemu poradzi sobie i przy tym wirtualnym.

A jak wygląda ruletka amerykańska z białoruskim twistem? Poniżej wymieniamy kilka podstawowych informacji o tej grze:

 1. Dostępna w aż 14 wersjach językowych, w tym polskiej.
 2. 10 tysięcy kredytów na start.
 3. Wybór jednego z 3 różnych stołów różniących się wielkościami zakładów:
Zielony Niebieski Czerwony
min. 1 – max. 50 min. 2 – max. 150 min. 5 – max. 500
 1. 6 różnych nominałów żetonów, różniących się w zależności od stołu.
 2. Dodatkowy żeton z tzw. stawką koroną.
 3. Opcja ręcznego zakręcenia kołem (kursorem myszki lub palcem, jeśli gra się w wersję mobilną).
 4. Opcja gry automatycznej, której tryb można ustawić indywidualnie.

Jak Zagrać w American Roulette od Belatra?

Jak już wspominaliśmy, ruletki internetowe mają te same zasady co ruletki oferowane w tradycyjnych kasynach. Co więcej, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, doskonałej animacji i wirtualnym krupierom można się poczuć jak w Las Vegas.

Propozycja ruletki od firmy Belatra jest wersją amerykańską tej gry, co oznacza, że zamiast jednego zera, występują w niej aż dwa (pojedyncze i podwójne). Zmienia to nieco proporcjonalne szanse wygranej dla każdego z możliwych zakładów.

Rodzaj Zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce Amerykańskiej
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,60%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,30%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 7,90%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,50%
Pierwsze 5 numerów (Five) 6 do 1 13,20%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 15,80%
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 31,60%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 31,60%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 47,40%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 47,40%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 47,40%

American Roulette od Belatra jest dostępna w wersji polskiej, co oznacza, że nawigacja jest znacznie łatwiejsza, a funkcje przycisków są jasno zrozumiałe.

Pasek sterowania umieszczony jest na dole ekranu. Można tam zobaczyć ilość kredytów, całkowitą kwotę zakładu oraz wartość ewentualnej wygranej. Warto pamiętać, że można zrealizować kilka zakładów do jednego obrotu koła tak, aby ich suma nie przekraczała maksymalnej dopuszczalnej wartości.

W prawym dolnym rogu umieszczony jest zielony przycisk START, który uruchamia koło. Po przeciwnej stronie znajduje się przycisk z trzema poziomymi liniami, który pozwala na zmianę ustawień i daje dostęp do informacji o grze.

Każda gra stołowa posiada pewne strategie, które warto wypróbować. Podobnie jest z ruletką. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych systemów gry stosowanych przez graczy na całym świecie:

 • System „uliczki”
 • System dwójkowy
 • System 300
 • System trójkowy
 • System Shauna.

American Roulette od Belatra w wersji darmowej to wspaniała okazja, aby o nich poczytać i sprawdzić, czy działają. Kiedy opracujesz swoją strategię, powinieneś wypróbować ją w grze na prawdziwe pieniądze i trafić w dziesiątkę!

Inne gry kasynowe
arrow-up