American Roulette od BGaming

American Roulette od BGaming
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : BGaming
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : 1-100
 • Liczba żetonów na spin: : -
 • RTP : 93.7%
 • Opcja autoplay : -
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Podstawową różnicą między ruletką amerykańską a europejską lub francuską jest to, że posiada ona na kole i na stole aż dwa zera, co nieco zmniejsza szansę na wygraną. Inny jest również układ pozostałych numerów na kole. Oczywiście nie zmienia to faktu, że ta wersja ruletki jest równie fascynująca, jak jej inne odmiany, czego dowodem są całe rzesze wiernych fanów na całym świecie.

American Roulette od argentyńskiego producenta BGaming to wersja internetowa tej klasycznej automat do gry, która zachowuje identyczne zasady i układ stołu, jaki znamy z tradycyjnych kasyn. Emocje i radość z wygranej też są takie same.

Tym, którzy chcą wypróbować swoich sił w amerykańskiej ruletce, serdecznie polecamy darmową wersję demo American Roulette od BGaming. Nie wymaga ona rejestracji ani depozytu i pozwala bez ryzyka przegranej zapoznać się z zasadami gry. Jest to jednocześnie wspaniały trening przed grą na prawdziwe pieniądze.

Cechy American Roulette od BGaming

Pierwsze co przychodzi na myśl, patrząc na ekran tej gry to „przyjazna dla użytkownika”. Przejrzysta grafika, intuicyjnie ustawione przyciski i dostępna informacja o zasadach sprawiają, że nawet początkujący gracz powinien bez trudu poradzić sobie z American Roulette od BGaming.

Wersja demo oddaje do dyspozycji gracza 1000 wirtualnych żetonów FUN, których używa się do stawiania zakładów. Wielkość dostępnych nominałów to 1, 5, 10, 25 i 100, jednak całkowita maksymalna wysokość zakładu uzależniona jest od jego rodzaju i wiąże się z proporcjonalnymi szansami na wygraną.

Rodzaj zakładu Prawdopodobieństwo Szanse na wygraną w Ruletce Amerykańskiej
1 numer (Straight Up) 35 do 1 2,60%
2 numery obok siebie (Split) 17 do 1 5,30%
3 sąsiadujące poziomo numery (Street) 11 do 1 7,90%
4 sąsiadujące blokowo numery (Corner) 8 do 1 10,50%
Pierwsze 5 numerów (Five) 6 do 1 13,20%
6 sąsiadujących z 2 rzędów (Line) 5 do 1 15,80%
12 numerów z wybranej kolumny (Column) 2 do 1 31,60%
12 sąsiadujących numerów (Dozen) 2 do 1 31,60%
Parzyste/Nieparzyste (Odd/Even) 1 do 1 47,40%
Czerwone/Czarne (Red/Black) 1 do 1 47,40%
Pierwsze 18 numerów (Low) / Drugie 18 numerów (High) 1 do 1 47,40%

Ze względu na to, że American Roulette posiada aż 2 zera, jej poziom zwrotu dla gracza jest odpowiednio niższy. W wersji od BGaming RTP wynosi 94,74%.

Jak Zagrać w American Roulette od BGaming?

Jak już wspominaliśmy, American Roulette od BGaming jest grą bardzo intuicyjną i na tyle czytelną, że nawet bez znajomości angielskiego całkiem łatwo sobie w niej poradzić.

W dolnej części ekranu umieszczone są podstawowe przyciski pokazujące saldo na naszym koncie (po lewej) oraz całkowitą wartość zakładu (po prawej). Pomiędzy nimi widnieją żetony o różnych nominałach, które wybieramy do postawienia zakładu.

Sam zakład stawiany jest kliknięciem odpowiedniego numeru lub pola zielonego stołu, zgodnie z podstawowymi zasadami ruletki amerykańskiej. Można je znaleźć pod okrągłym przyciskiem z trzema poziomymi liniami, znajdującym się w prawym górnym rogu ekranu.

Kiedy zakład jest już gotowy, żeton ląduje na wybranym przez nas miejscu i w prawej części stołu pojawia się przycisk SPIN, który wprawia koło ruletki w ruch. Można powtórzyć poprzedni zakład, wybierając przycisk REBET albo zmienić go na nowy (NEW BETS).

Jak widać, American Roulette od BGaming jest łatwą do zrozumienia i czytelną grą, która zapewni fanom wiele chwil emocjonującej rozrywki. Co więcej, wybierając jej darmową opcję, możemy zapomnieć o ryzyku przegranej i skoncentrować się na wypróbowaniu odpowiedniej strategii, na przykład:

 • Po każdej przegranej podwajamy stawkę.
 • Obstawiamy określoną stawkę + dotychczasową wygraną.
 • Obstawiamy tzw. uliczkę, czyli 2 linie z trzema cyframi.
 • Stosujemy kapitał 66 jednostek, czyli tzw. system Shauna.

Istnieją oczywiście inne rodzaje strategii do gry w ruletkę i można je bez problemu zastosować w American Roulette od BGaming za darmo.

Inne automaty kasynowe
arrow-up