Age of Gods

Age of Gods
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Playtech
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 20
 • Gra bonusowa : -
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 95%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Age of Gods – automat online

Age of Gods automat do gry to jedna z najważniejszych gier stworzonych przez firmę Playtech. Gigant branży stworzył do tej pory ponad 500 produkcji, a ta maszyna dała podwaliny pod jedną z największych serii gier z progresywnym jackpotem. Slot stał się tak bardzo popularny, że do tej pory stworzono już kilkanaście produkcji z uniwersum mitologii greckiej. Co ciekawe, maszyna miała swoją premierę całkiem niedawno, bo w 2016 roku, błyskawicznie zyskując na popularności i rozwijając się do jednej z najsilniejszych marek w iGamingu.

Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym i prezentuje umiarkowany poziom wykonania. Uwagę graczy przyciąga niezwykle interesująca tematyka slotu. Mitologia grecka zawsze stanowiła idealne miejsce umiejscowienia akcji gier, filmów, seriali i książek. Wystarczy zaopatrzyć taką produkcję w to, czego będą oczekiwać gracze i otrzymuje się murowany hit. Bogowie mogą zesłać fortunę lub skazać na niełaskę. W tym przypadku fortuna może osiągnąć spektakularny poziom i zmienić życie gracza nie do poznania.

Co bardzo ważne w dowolnej chwili na naszej stronie można zagrać w Age of Gods demo. W ten sposób testuje się wszystkie funkcje, zapoznając się z mechaniką zabawy, żeby bez ryzyka dołączyć do rozgrywki o prawdziwe pieniądze. Wtedy pozostaje jedynie liczyć na łut szczęścia, który pozwoli zgarnąć nagrodę główną.

Age of Gods – najważniejsze informacje 

Playtech to firma, która od lat podchodzi do swoich produkcji z pragmatyzmem. Fani doskonale wiedzą, czego mogą oczekiwać od gier tego dostawcy i wystarcza im to, co otrzymują. Age of Gods automat prezentuje się bardzo prosto. Twórcy nie pokusili się o spektakularną oprawę graficzną, skupiając się przede wszystkim na bardzo ładnym przedstawieniu symboli. Cała reszta to proste grafiki, które nie mają odciągać uwagi od zabawy.

Interfejs użytkownika jest bardzo czytelny i pozwala na proste sterowanie rozgrywką. Zakład ustawia się z wykorzystaniem przycisków „+” i „-”. Minimalna i maksymalna stawka na pojedynczą linię wygrywającą to kolejno 0,01 i 2. Wszystkich kombinacji utworzenia wygranych jest aż 20 i są one zawsze aktywne, dlatego minimalny i maksymalny zakład to 0,2 i 40. Z prawej strony ekranu znajdują się trzy przyciski odpowiadające za uruchomienie rozgrywki:

 • Auto gra – możliwość zaprogramowania maszyny, żeby automatycznie uruchamiała kolejne losowanie wyników.
 • Tryb Turbo – znaczące przyśpieszenie losowania rozgrywki. Idealna opcja dla osób, którym zależy na czasie i chcą szybko „wykręcić” większą liczbę spinów.
 • Spin – standardowe pojedyncze rozlosowanie symboli na bębnach.

Po lewej stronie umieszczono przycisk Info. To jedno z pierwszych miejsc, z jakim należy zapoznać się po uruchomieniu gry. Znajdują się tam szczegółowe informacje o funkcjonowaniu gry. Playtech bardzo skrupulatnie opisuje tam tabelę wypłat, linie wygrywające oraz wszystkie funkcje bonusowe wraz z możliwością trafienia Jackpotu.

Charakterystyka rozgrywki w Age of Gods

Pomimo tego, że Age of Gods online może z początku wydawać się dość prostą grą – w rzeczywistości zapewnia bardzo oryginalną i rozbudowaną rozgrywkę. Maszyna umożliwia uruchomienie rundy bonusowej z darmowymi spinami, a także dodatkowej opcji z możliwością zdobycia Jackpotu. Dodatkowo można liczyć na mnożnik wygranych, Wild oraz Scatter.

 • Wild – symbol z napisem WILD zamienia się ze wszystkimi standardowymi ikonami, zapewniając o wiele łatwiejsze formowanie się wygranych.
 • Scatter – symbol z logiem gry Age of Gods wypłaca nagrody bez względu na linie wygrywające i dodatkowo uruchamia rundę bonusową.
 • Special Pantheon of Power – jeśli uda się trafić na jednej linii wszystkie symbole bogów gra wypłaci nagrodę w wysokości 200x stawka.
 • Jackpot – podczas gry losowo może uruchomić się gra o Jackpot, która polega na losowaniu monet z Jackpotem. 3 trafienia jednego z 4 Jackpotów zapewniają wypłacenie danej nagrody.

Gra ma bardzo rozbudowaną rundę z darmowych spinów, która może uruchomić się w czterech różnych formach. Żeby uruchomić możliwość losowania, należy uruchomić podstawową rundę bonusową poprzez trafienie 3 Scatterów. Następnie otworzy się ekran z 20 monetami do odsłonięcia. Jeśli uda się trafić 3 ikony jednego boga, włącza się specjalny bonus darmowych spinów, który różni się w zależności od tego, jaką postać udało się wylosować. Trafienie ikony Hadesa automatycznie kończy zabawę.

Athena Free Games 9 darmowych obrotów, podczas których każdy spin otrzymuje losowy mnożnik (od 2x do 5x).
Zeus Free Games 9 darmowych spinów, podczas których co 3 obroty zwiększa się mnożnik wygranych (o 1x), a na środkowym bębnie na stałe zablokowany jest dodatkowy Wild.
Poseidon Free Games 9 darmowych spinów, podczas których Posejdon losowo zmienia do 5 ikon w Wild.
Hercules Free Games 9 darmowych spinów z zawsze aktywnym wielkim symbolem Wild, który pokrywa cały środkowy bęben.

Tabela wypłat Age of Gods

Wygrane w Age of Gods gra wypłacane są za kombinacje, składające się z od 3 do 5 obrazków. Przy zakładzie wynoszącym 20, nagrody prezentują się następująco.

Symbol 2x 3x 4x 5x
K, A, Q 12 50 150
Hełm 20 75 250
Afrodyta, Hades 25 100 300
Herkules 30 125 400
Zeus, Posejdon 40 150 500
Atena 60 250 1000
Logo gry 3 10 100
Wild 50 400 3000 10000

RTP gry to 95%, więc wygrane trafiają się regularnie. Jeśli jednak ktoś chce przetestować częstotliwość trafiania poszczególnych kombinacji, może to zrobić poprzez uruchomienie Age of Gods online za darmo. Przy tak zaawansowanej produkcji zawsze powinno się sprawdzać wszystkie możliwości, zanim rozpocznie się zabawę na poważnie.

Ogólna opinia o grze

Seria Age of Gods to jedna z najpopularniejszych gier, jakie powstały w ostatniej dekadzie. Jeśli ktoś interesuje się automatami do gier oraz lubi pomarzyć sobie od czasu do czasu o ogromnych wygranych, to po prostu musi zapoznać się z tą maszyną. Playtech to prawdziwi mistrzowie i udało im się stworzyć automat, który będzie doskonale bawił nawet po kilku godzinach rozgrywki. Wszystko dzięki połączeniu prostoty mechaniki slotu o formacie 3×5 i zaawansowanych funkcji bonusowych, które zawsze odkrywa się z podekscytowaniem. Na szczęście autorzy udostępnili możliwość sprawdzenia Age of Gods za darmo, dzięki czemu wszystko jest klarowne, a ryzyko utraty środków minimalne. To doskonały wstęp do wspaniałej serii automatów do gier, przy których można spędzić dziesiątki godzin, przy okazji trafiając mniejsze, większe i ogromne wygrane w formie Jackpotu w wielu kasynach online.

Inne automaty do gry
arrow-up